Lady Gaga Fame smaržas

No 25. oktobra visi Latvijas mazie monstri jeb  popkultūras ikonas Lady Gaga fani varēs doties uz veikaliem pēc sava elka radītajām smaržām. Jā, tās ir klāt arī pie mums- Lady Gaga “Fame”.

Oficiālā informācija : Ar apņēmību pārspēt visas normas un standartus aromātu nozarē ar novatoriskām tehnoloģijām, LADY GAGA FAME ir pirmais melnais smaržūdens (Eau de Parfum), kas izsmidzinot kļūst gaišs un caurspīdīgs saskarē ar gaisu. Melni-caurspīdīgais aromāts ir fantastiska inovācija, ko rada īpaša patentētā fluīdu tehnoloģija, ko ekskluzīvi piedāvā LADY GAGA FAME. LADY GAGA FAME radīšanā dziedātāja sadarbojās ar modes industrijas leģendām: pudelītes dizains tika veidots kopā ar Niku Naitu (Nick Knight), bet reklāmas kampaņas režisors un fotogrāfs bija Stīvens Kleins (Steven Klein). Aromāts izstrādāts māksliniecei piederošajā Haus Laboratories sadarbībā ar Coty un ir jaunākā viņas radošuma izpausme.

Pati aromāta struktūra ir ļoti reti sastopama aromātu nozarē. Parasti aromātus veido piramīdas struktūrā – hierarhijā izkārtotās virsnotīs, vidus notīs un pamata notīs. Šo aromātu raksturo unikāla tehnoloģija ar nosaukumu “push-pull technology,” kurā sastāvdaļas savstarpēji mijiedarbojas, vienlaikus izceļot katras nots atšķirīgās aromātiskās nianses, nebalstoties uz noteiktu hierarhiju.

Ko saku es : es aromātu izmēģināju jau pirms kāda laika ārpus Latvijas un biju pāŗsteigta, cik tas ir … normāls? Pirms tam dzirdētās baumas par smaržām ar ķermeņa šķidrumu (izklausās baisi) notīm, izrādījās aplamas. Vai pareizāk sakot- netika realizētas. Smaržas ir saldas, bez ierastās vaniļas vai grauzdētā cukura. Kompozīciju veido beladonna, safrāns, medus, ziedi un aprikoze. Tās neapdullina, lai gan to gaidīju. Tās neatplaukst, vienkāŗši pieklust pēc kāda laika. Šleifi nemanīju, aromāts turas tuvu pie ādas. Noturība vidēja – uz 3 stundām uz manas ādas. Ziemā jā, vasarai man tas būtu par daudz.

Man iepatikās korķītis, kurš kaut ko labu atgādināja. Pakustinot pelēko vielu, atradu divus līdziniekus:

Filipa Starka citrusu spiede. Treknajos gadus, kad katram bankas darbiniekam bija pa milzīgam kredītam un atvērtā plānojuma dzīvoklim, virtuvē kā labas gaumes apliecinājumu varēja atrast šo funkcionālā dizaina priekšmetu. Man nav ne kredīta, ne tāda dzīvokļa. Vidzemē dzimušie ar citrusu žmiegšanu neaizraujas. Tāpec man ir tikai FS mušu pletne.

Otrs  flakona vāka dizaina līdzinieks- citplanētu briesmoņa ierocis no filmas “Predator 2 “. Ir līdzīgi vai man tikai tā liekas?

Nu un, protams, no rītdienas  dodamies uz veikaliem izmēģināt, jo šīs viennozīmīgi ir labakās līdz šim mēģinātās slavenību smaržas.

Advertisements

14 thoughts on “Lady Gaga Fame smaržas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: