Šīs nedēļas TOP`s

Neliels ieskats šīs nedēļas biežāk izmantotajos skaistumkopšanas produktos. Dažus cenšos piebeigt (mēģinu sevi disciplinēt un atradināties no pustukšām pudelītēm), daži ir jauni un testēšana tikai sākumposmā. Apkures sezonas sākums kārtējo reizi iezīmējas ar ūberjutīgu un sausu ādu, tāpēc viss maksimāli maigs un mitrinošs. Daudzas pozīcijas netika iekļautas fotoreportāžā, sorry. Kosmētikas maks stāv darbā, nagu laku toņus šajā apgaismojumā tāpat neparādīšu normāli. Ja kas sīkāk interesē no produktiem- jautājiet!

Advertisements

12 thoughts on “Šīs nedēļas TOP`s

  1. Man interesē Stendera toniks – bieži esmu domājusi viņu nopirkt, bet kaut kā tomēr nenopirkās – kāds ir? Vēl interesanti būtu uzzināt Tavas domas par Lavera krēmiem.

    • Toniks man patīk, pēc teksturas mazliet piesātinātāks par Madaras, kuru lietoju pirms tam, labi smaržo, JA seja būs tīrīta tikai ar pieniņu, var atstāt nelielu lipīgumu. Ja mazgā seju ar putām, tad lipīgums nav.
      Laveru lietoju pirmo nedēļu un pagaidām patik. Loti laba tekstūra tieši aukstākam laikam. Krēmi patīkami piesātināti, bet labi iesūcas ādā un, vismaz man, neatstāj spīdīgu seju.MAn pagaidām nav izsaucis ne mazāko alerģisko reakciju, poras ar nav aizsitis. Par anti-aging īpašībām neko pateikt nevaru 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: