Pien- dušai un rokām

Pien- ir asprātīgs Latvijas kosmētikas zīmols. Jā, galvenā vērtība šajā produktā ir laba ideja (kā veiksmīgam zīmolam pienākas) un ļoti pievilcīgs tās noformējums. Unikāls sastāvs, kas piesaista uzmanību – visu produktu pamatā ir piena sūkalas.

Ražotājs : govs piena sūkalu sastāvā ir ap diviem simtiem organismam nepieciešamu bioloģiski aktīvo vielu, galvenokārt, piena olbaltumvielas, kas bagātīgi pabaro ādas šūnas. No piena sūkalām ir izdalīti daži minora komponenti un peptīdi, kam piemīt augsta bioloģiskā aktivitāte. Tie ir augšanas faktori, kuri stimulē epitēlija šūnu un fibroblastu dalīšanos, tātad – palīdz ilgāk saglabāt jaunību. Piena sūkalas satur antibakteriālas vielas – lizocīmu, laktoferīnu un laktoperoksidāzi.

Es gaidīju smaržu (smaku), kas bija raksturīga manas mazpilsētas pienotavas rajonam. Tādās galējībās gan ražotājs nav kritis, bet produktiem ir mazliet specifiska sūkalu smarža, kura man absolūti netraucēja. Abi produkti manā skatījumā ir ļoti līdzīgi- maigi puto, labi attīra, nesausina ādu, atstāj to gludu. Funkcionāli, lakoniski un interesanti.

Sastāvs dušas ziepēm: Quark whey concentrate, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-5 Carboxylate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG- 7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Aloe Barbadensis Extract, Sodium Chloride, Glycerin, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Kur nopirkt?

Pien- piedāvā vēl citus produktus sejas un ķermeņa kopšanai. Lūk, piemēram, Sugarmakeup atsauksme par attīrošajām putām sejai.

Advertisements

4 thoughts on “Pien- dušai un rokām

  1. Mani vienmēr piesaista glītais iepakojums, bet tūdaļ atbaida doma par sūkalu smaku (es atvainojos). Vecmāmiņa bērnībā teica, ka jāmazgā seja piena sūkalās, jo tas esot ļoti labi. Tad nu es mazgāju, par spīti neciešamajai smakai, kura manā atmiņā saglabājusies ļoti spilgti.

  2. Man ir bijušas dušas želejas, kurām nav pievienotas smaržvielas. Taču smaržoja pēc šķidras līmes, ja nemaldos PVA, ko kādreiz mājturības stundās mēdzu izmantot!
    Labāk jau tad ar smaržiņu! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: