Mans nagu laku “mojo” ir atgriezies kopā ar OPI Skyfall

Kad es jau sāku domāt, ka šis blogs jāklapē ciet, jo esmu zaudējusi interesi par nagu lakām (sajūsmas pilno nevis interesi parasto), OPI Skyfall kolekcija beidzot mani izkustināja no rutīnas un sastinguma. Protams, pirkums tika izdarīts pēc filmas noskatīšanās. Un ja tas neizdotos šai kolekcijai, tad tā jau būtu situācija “Dakter, mēs zaudējam pacientu! Acu zīlītes nereaģē uz nagu lakām!” . Esmu redzējusi pilnīgi visas filmas par 007 un līdz  ar Daniela Kreiga pievienošanos šai filmu sērijai, tā ir ieguvusi pavisam citu kvalitāti. Bet pietiek par filmu, lūk lakas:

Iegādājos mini laku kolekciju, kur;a ir 4 toņi – GoldenEye, The Spy Who Loved Me, The World Is Not Enough, Live and Let Die.

Nezinu, kad safočēšu lakas uz nagiem, jo jau pēc šīm bildēm redzams, ka laiks fotografēšanai man ir tikai tumšajā diennakts laikā, tāpēc lūk normāli kolekcijas swatči.

+ OPI My Very First Knockwurst no Vācijai veltītās kolekcijas. Man neierasta toņa izvēle, bet jautrs nosaukums. Arī šī kolekcija ir ļoti laba- noteikti nopirkšu vēl pāris toņus.

Kā jums jaunās OPI kolekcijas? Ir kaut kas nopirkts?

Advertisements

13 thoughts on “Mans nagu laku “mojo” ir atgriezies kopā ar OPI Skyfall

  1. Man ļoti iepatikās kā uz nagiem izskatās Live And Let Die. Man vispār nepatīk zaļas nagu lakas, bet šī tomēr uzrunā.
    Vēl piesaistījušas uzmanību dažas nagu lakas no The Muppets kolekcijas (vienmēr ir paticis Kermits un miss Pigija), kā arī dažas no Touring America, piemēram, I Eat Mainely Lobster – smieklīgs nosaukums

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: