Masku tests – Lierac Comfort Mask

Vēl viens lielisks atklājums šīs nedēļas tematikā – Lierac. Uzmanīgākie lasītāji jau komentāros būs pamanījuši, ka esmu sajūsmā par šī zīmola maskām. Šodien pastāstīšu mazliet vairāk par Lierac Comfort Mask, kas ir bagātīga mitrinoša  maska ādas komfortam.

Vispirms par iepakojumu. Es ar abām rokām balsoju par eleganti rozā. Ne tikai tāpēc, mazliet apnicis, ka viss tik nopietni,  “zeltā un melnā”. Arī rozā var būt elegants. Bet arī tīri praktisku iemeslu dēļ. Kad sēžu vannā un atceros par maskas nepieciešamību, ziepjainā roka plauktiņā nevilšus pastiepsies pēc šīs maskas. Jo lielais vairums ir baltās tūbiņās un es nevaru atšķirt, kur būs kāju krēms, kur viena maska, kur cita. Krāsains iepakojums atvieglo orientēšanos.

Arī pati maska ir viegli rozā, ar krēmveida tekstūru, vieglu smaržu. Uzklāju biezā slānī un pēc 10 minūtēm atlikumu (kas ir minimāls) noņemu ar salveti. Neko neskaloju, nekas neveļas, jo maska ir patīkami viegla. Nekādu krēmu pēc tam nelietoju. Labāko maskas efektu var manīt no rīta, kad sejas āda ir neticami maiga un mīksta, labi mitrināta un pabarota. Ražotājs rekomendē šo produktu visiem ādas tipiem. Bet viennozīmīgi der sausai/ jutīgai ādai- pārbaudīts uz manis.

Sastāvā ir daudz dabīgu sastāvdaļu- rozā māls (kuru absolūti nemanu mums ierastajās māla izpausmēs), karitē sviests, aprikožu eļļa, rožu un Japānas ķiršu ziedu ekstrakti.

Viena no manām visu laiku mīļākajām sejas maskām sākot no iepakojuma un beidzot ar sniegto efektu.

Cena: ap Ls 15/50 ml.

Kur nopirkt- aptiekās.

Advertisements

6 thoughts on “Masku tests – Lierac Comfort Mask

  1. Izmēģināju testeri, varu pilnīgi piekrist par efektu no rīta – āda jutās brīnišķīgi. Vai ir kādas atsauksmes par attīrošo masku?

  2. Es šo atkal nesen pamanīju veikalā, bet nenopirku. Lietoju Éclat masku, kuru tagad jau kļūst grūti atrast. Paņēmu vienā veikalā pēdējo tūbiņu, pēc tam vēl Beļģijā redzēju. Zaļā Pureté man ne visai. Tad jau labāk Dior Homme Dermo System: Masque détoxifiant matifiant vai pat jebkāda mālu maska. Confort ir nākamā manā sarakstā, nākamnedēļ uz mēnesi uz Franciju!!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: