Čistaja Linija skrubis ķermenim

Pierādījums tam, ka labs produkts var nemaksāt dārgi – Čistaja linija skrubis ķermenim.

Ražotājs sola, ka sastāvā ir liels procents dabīgu sastāvdaļu. Skrubis izlīdzina un attīra, tonizē un atjauno ādu, sagatavo to intensīvu līdzekļu lietošanai (acīmredzot, runa ir par ķermeni modelējošiem un pretcelulīta līdzekļiem).

Skrubis ir tumšā krāsā, tāpēc pirmajā brīdī tas atgādina kafiju saturošu līdzekli. Skrubējošās daļiņas ir daudz, pateicoties tām tad ari tiek sasniegts solītais masāžas efekts- jo cītīgāk berzēsies, jo lielāka masāžas (kā teica mans tētis- pārlieku liela centība aptumšo prātu. Tāpēc berzējamies saprāta robežās). Daļiņas ir divu veidu- rupjākas no aprikozes kauliņiem un smalkākas no dzērvenēm.  Papildus skrubī ir ārstniecisko augu novārījums – nātre, kumelītes, asinszāle. Tāpat ēterisko eļļu komplekss no apelsīna, lavandas, ciedra, anīsa, piparmētras, bazilika un vēl daudzām citām.

Skrubis ļoti minimāli puto, eļļas ir sajūtamas ļoti minimāli, noskalojot āda paliek maiga, maiga un ķermeņa kopšanas produkti tiešām iesūcas daudz labāk. Smarža… ir dziesma. Maiga, dabiska, neuzkrītoša, ļoti patīkama,  nesaglabājas uz ādas pēc noskalošanas. Man tā atgādina bērnības vasaras pie vecmāmiņas mazā piejūras pilsētā. Karstums, sakarsušas priedes un maigi smaržo viss izturīgais, ziedošais, stīgojošais, kas spēj izdzīvot smilšainajā piejūras zemē.

Noteikti pirkšu vēlreiz. Pēc šī skrubja vēlos pamēģināt arī citus produktus no šīs sērijas.

Kur nopirkt- gan jau, ka daudzos veikalos, bet es pirku Drogās.

Cena – neatceros. Bet šķiet,  ka akcijas laikā bija pat zem Ls 2.

Advertisements

20 thoughts on “Čistaja Linija skrubis ķermenim

  1. Jā, labs produkts var nemaksāt dārgi un slikts produkts var maksāt dārgi- dzīve ir sarežģīta 🙂 Ja nopietni, tad šo tiešām pamēģināšu, iekārdināji.

  2. Čistaja linija produkcija vispār patīk. Neesmu gan vēl mēģinājusi šo skrubi, taču man ir sejas skrubis (aprikožu kauliņi), želeja sejas ādas mazgāšanai (kombinētai ādai), sejas kremi (gan dienas, gan nakts), kā arī toniks sejai. Pūtītes ir pazudušas un nu jau 2 gadus varu teikt, ka pubertātes periods beidzot aiz muguras. Vienīgā lieta, par kuru nebiju sajūsmā, bija viegls krems ādai ap acīm – smērēju maz vai daudz, bet acis vienmēr iekaisa.

  3. Atpakaļ ziņojums: Čistaja linija skrubis un modelējošs krēms ķermenim | scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: