Tukšā tara- novembris

Novembris ir bijis ražīgs krājumu tukšošanai un vietas atbrīvošanai jauniem produktiem. Tātad, kas tad ir izlietots?

tuksa_tara_11

Vasarā testēju pretcelulīta lidzekļus un šis Vichy Cellu Destock bija mans veiksmīgākais atradums. Tas bija aizkavējies vannas istabas plauktā. Atsauksme šeit.

Rossmann Fuss Wohl krēms pret ādas sabiezējumiem – man napatika šīs līnijas kāju krēms (ne sniegums, ne smarža), tāpēc nevaru saprast, kāpēc nopirku vēl šo. Varbūt kaut ko nedaudz arī palīdzēja, bet ne īpaši, tāpēc ar lielu piespiešanos izlietoju līdz galam, bet neko vairāk no šī ražotāja kāju produktiem nepirkšu.

Sally Hansen mazais roku krēmiņš bija ļoti ok ikdienas lietošanai negaidītiem gadījumiem, jo tas dzīvoja manā somā situācijām, kad esmu kaut kur ceļā.

Nivea dezodorants- parasts antisperants, no kuriem pēdējā laikā cenšos izvairīties, bet nu nesanāk. Savu darbu dara. No šāda veida dezodorantiem Rexona man patika labāk.

Kiwi Sweet Orange ķermeņa marmelāde – patika ļoti, izlietojās ātri. Atsauksme šeit.

tuksa_tara_112

Artdeco putas sejas mazgāšanai – ļoti maigas, nesausina ādu. Tā kā mazgāju seju pēc Āzijas divpakāpju sistēmas, šīs putas lieliski atbilda prasībām, kur jebkurš sejas mazgāšanas līdzeklis ir īpaši jāsaputo un jāizmanto tikai pašas putas. Atsauksme.

Lirene mitrinošais toniks– patīkams, nesausina ādu, nepadara to lipīgu, maksā lēti.

Madara Balancing Toner – viens no maniem mīļākajiem Madara produktiem. Atsauksme bija lasāma dabīgās kosmētikas mēneša ietvaros.

tuksa_tra_113

Vichy šampūns pret matu izkrišanu – bija atlicis tieši 2 matu mazgāšanas reizēm. Nu kāpēc es nevaru sistemātiksi un uzreiz izlietot kaut ko līdz beigām. Pie tam šampūns man patīk.

Joico K-Pak Moisture Intense Hydrator – viena no manām mīļākajām matu maskām. Esmu dzirdējusi arī dažas vilšanās pilnas atsauksmes, bet lielākā daļa tomēr dod pozitīvu vērtējumu, jo šī sērija ir vienkārši lieliska.

Keranove Radiance & Protection– šampūns krāsotiem matiem, par kuru atsauksmi neesmu rakstījusi, bet diezgan ilgi lietoju tieši pēc matu krāsošanas, lai krāsa ilgāk saglabātos koša un spilgta.

Un kā jums ir veicies šajā mēnesī?

Advertisements

8 thoughts on “Tukšā tara- novembris

  1. Man šomēnes nav sevišķi daudz izlietoto produktu, bet ceru, ka pagūšu uzrakstīt arī par tiem dažiem 🙂 Nekad neesmu pirkusi Joico matu kopšanas lietas, bet maska ieinteresēja – ja jau viena no mīļākajām 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: