Atache C Vital Tensor Flash – atsauksme

Tieši pirmssvētku laikā mēs meklējam brīnumlīdzekļus, kas ļautu ballē kļūt par princesēm, bildēs izskatīties labi, lai gan aiz muguras ir saspringtais darba un mācību gada noslēguma periods. Šādi ekspress skaistuma produkti ir lieliski arī brīžos, kad uz svarīgu pasākumu ir jāiet pēc garas darba dienas. Viens no šāda veida līdzekļiem, kuru izmēģināju, ir spāņu profesionālās kosmētikas zīmola Atache serums.

atache

Atache  C Vital Tensor Flash ir serums ar liftinga efektu. Iepakojumā ir serums 5 reizēm. Tā sastāvā ir ženšeņa un apelsīna ekstrakts, Āzijas centīlijas ekstrakts (kas tas par zvēru?), hidrolizēts sojas proteīns. Serumam pēc apraksta piemīt ādu izlīdzinošas un mitrinošas īpašības, kas samazina mīiskās grumbiņas, zūd noguruma pēdas, palēninās ādas novecošanas process un tiek koriģēts sejas ovāls.

Kā lietot- attīram ādu, ja vajadzīgs, veicam pīlingu. Tad serumu uzklājam ar līganām, augšupejošām kustībām virzienā no kakla uz pieri. Pirms tam jāatslābina sejas muskuļi. Es gan centos uzklāt pēc instrukcijas, gan atslābināties, apdomājot tik precīzu aprakstu nepieciešamību un seruma grandiozo efektu, cerot, ka varēšu aizvērt acis pēc liftinga. Rezultāts man patika- āda tiešām iegūst svaigu izskatu, mazāk redzamas kļūst sīkās grumbiņas, āda izlīdzināta. Sajūta – it kā uz sejas būtu gēls, kas nedaudz savelk ādu. Un vēl jokaina sajūta, ka esmu pamodusies. Nu ļoti atsvaidzinoši.

Dekoratīvā kosmētika uz seruma klājas labi, pie tam arī acu zonā, kur baidījos par nepietiekamu kopjošo efektu. Izteikti sausai ādai gan tiek rekomendēts pirms tam lietot kādu sejas krēmu. Manuprāt, palielinās arī kosmētikas noturība, tā kā nebūs vakara gaitā jāuztraucas par meikapa atjaunošanu.

Un noteikti nevajag ceļu uz balli mērot kājām lielā salā, jo uz sejas nav biezs aizsargkrēma slānis, kas pasargātu no negantajiem laika apstākļiem.

atache2

Serums pieejams šeit un šeit. Cena Ls 26, patreiz ir atlaide.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: