2012. gada labākie – matu kopšanas produkti

Jā, šī ir mana mīļākā tēma, jo 2012. gads bija īpaši veiksmīgs ar lieliskiem atklājumiem tieši šajā jomā. 2012. gadu priekš manis raksturo divi virzieni – kopjošo eļļu “bums” matu kopšanas produktos, ko nepamanīja tikai plikpauri un matkopībā neieinteresētie. Otrs- dabīgie matu kopšanas produkti-silikonu, parabēnu, smaržvielu, SLS free -tādi ir jaunie nosacījumi tirgū. Pirmā tendence man patīk labāk, jo joprojām esmu ideālu dabīgo matu kopšanas produktu meklējumos.

Mīļākie zīmoli šajā gadā-  L’Oréal Professional, Matrix, Nanomax, Phyto.

Labākais šampūns/ balzams –  L’Oréal Professional Mythic Oil. Nepārspējams (vismaz līdz šim) kvalitātes, efekta, cenas salikums. Derēs ļoti plašam lietotāju lokam.

DSC_1665

Produkti ar labāko smaržu – Elixir 79. Pirmo reizi, kad man jautāja, vai man ir jaunas smaržas, mazliet apmulsu. Smarža ir tiešām ļoti izsmalcināta un noturīga. Arī paši produkti lieliski.

elixir79all

Labākais eļļas serums: Matrix Biolage Exquisite Oil. Cītīgākie lasītāji būs pamanījuši, ka gada laikā esmu izmēģinājusi milzīgu skaitu dažādu serumu, bet šis joprojām ir vismīļākais.

matrix biolage exquisite oil

Labākie produkti dāvanai matu kopšanas fanam/ fanei: Kerastase Elixir Ultime matu kopšanas līnija. Ideāls iepakojums, lielisks produkts, augsta cena. Saņēmējs noteikti priecāsies par šīs sērijas šampūnu, masku.

Elixir Ultime Masque 200ml

Labākais “zaļi domājošais” šampūns – Weleda rozmarīna šampūns. SLS gan iekšā ir, bet ne sastāva sākumā. Labos laika un matu apstākļos var iztikt pat bez balzama.

weleda_rozmarina_sampuns

Labākais dabīgais matu kopšanas produkts – Matrix Biolage Delicate Care Organic Oil, kuru lietoju kā atveseļojošu līdzekli / masku pirms mazgāšanas un kā veselīgu serumu matu galiņiem.

matrix_organic_oil

Šis gads matu kopšanas ziņā noteikti ieies vēsturē ar to, ka beidzu daudzus gadus ilgušās attiecības ar vienu frizieri un veiksmīgi atradu jaunu. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

 

Advertisements

6 thoughts on “2012. gada labākie – matu kopšanas produkti

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: