Atsauksme- Institut Esthederm ādas kopšanas līdzekļi

Decembra sākumā biju ciemos skaistā prezentācijā – par sevi, produktiem, zīmola filosofiju un nākotnes plāniem Latvijā stāstīja Institut Esthederm pārstāvji. Par šo kosmētiku (konkrētāk saules aizsarglīdzekļiem) biju lasījusi Lisa Eldridge blogā. Lisa ir mana autoritāte, tā kā ļoti priecājos par iespēju beidzot šos izslavētos produktus arī izmēģināt uz savas ādas.

institut_esthederm

Ievadam pāris vārdi par Institut Esthederm produktu koncepciju, kas ir ļoti interesanta. Galvenais mērķis – nemeklēt pagaidu risinājumus, bet piedāvāt ādai visu nepieciešamo, lai tā varētu pilnvērtīgi pati strādāt, atveseļoties un ilgstoši izskatīties ļoti labi. Visu produktu sastāvā ir celulārais ūdens, kas pēc sastāva ir līdzvērtīgs ādā dabiski esošajm ūdenim, ir ideāli sabalansēts.

Šo ūdeni vispilnīgāk izbaudīt var Eau Cellulaire Spray izsmidzināmajā ūdenī. To var lietot gan vīrieši, gan sievietes pat ar jutīgu ādu sejas ādas atsvaidzināšanai pirms sejas kopšanas produktiem vai pat virs meikapa. Esmu liela izsmidzināmo ūdeņu cienītāja, tos lietoju regulāri. Pēc sajūtām tas neatšķiras no man ierastajiem produktiem, nepadara ādu lipīgu, lieliski atsvaidzina. Lietoju to pēc sejas notīrīšanas (ideāli pēc sejas attīrīšanas Āzijas stilā, kur spēkā ir tas stresainais dažu sekunžu likums, kad āda sākot zaudēt savu mitrumu un toniks/ izsmidzināms ūdens ir jāpaspēj uzlikt pēc iespējas ātrāk) vai vienkārši dienas laikā, kad jūtu tādu vajadzību.

Otrs produkts, kas man patīk, ir koncentrētais līdzeklis Cellular Concentrate Fundamental Serum. Tā galvenais uzdevums ir atjaunot līdzsvaru četru galveno ādas disfunkciju gadījumos: atūdeņošanās, pastiprināta tauku dziedzeru darbība, izmaiņas ādas balstaudos, pastiprināta jutība. “Šo serumu lietoju gan no rītiem, gan vakaros pirms krēmiem. Atsevišķi man ar to ziemai ir nedaudz par maz. Tas viegli uzklājas, ir ekonomisks, pateicoties silikonveidīgajai tekstūrai, labi iesūcas ādā, izlīdzina to. Serumu nevajadzētu to uzklāt pārāk daudz, jo tad tas var “norullēties” nost, klājot nākamos produktus.

Dienā virs seruma lietoju Time Technology krēmu (tā galvenās funkcijas – ādas revitalizācija un detoksikācija) kam sastāvā ir gaismu atstarojošas daļiņas. Tās ir daudz, rokas pēc krēma uzklāšanas noteikti jānomazgā. Tomēr pašas daļiņas nav lielas, tās lieliski tiek galā ar sejas izgaismošanu, nepadarot to par disko bumbu. Klāju to arī zem acīm, kur veidojas dabiskās ēnas, aizvietojot konsīleri. Kŗēms nesatauko ādu, bet reizēm virs tā lietoju pūderi. Tonālais krēms man pie šī ādas kopšanas produkta neprasās. Izgaismojošās daļiņas turas līdz pat vakaram, kad noņemu kosmētiku, bet neesmu novērojusi, ka tās noklīstu uz apģērba vai rokām dienas laikā, tāpat arī nekairina acis (diemžēl tādas problēmas mēdz būt ar citiem šāda veida krēmiem).

Institut Esthederm produktus pagaidām var iegādāties “Veselības centrs 4”, “Wellslim centrā” un “4. Dimensija”.

Advertisements

8 thoughts on “Atsauksme- Institut Esthederm ādas kopšanas līdzekļi

  1. Man krēms par smagu ;( un uz nakti to būtu dīvaini likt, ņemot vērā spīdumus. Gaidu iespēju iegādāties Celulārā ūdens gelu, tas, man liekās, derēs labi 😉

  2. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – maijs | Skaistuma dienas grāmata

  3. Atpakaļ ziņojums: Institut Esthederm Time Tehnology Cream – atsauksme

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: