Dabīgi un labi – matu kopšanas produkti no Weleda un Matrix

Biju parādā rakstu par Weleda un Matrix produktiem, kurus nominēju kā vienus no labākajiem matu kopšanā pagājušajā gadā. Abi ir zaļi. Gan iepakojumā, gan sastāvā.

weleda_rozmarina_sampuns

Weleda rozmarīna šampūns ir tumšs gēls, kas labi puto, bet diezgan spēcīgi smaržo. Smarža var atgādināt kāju krēmu, jo galvenā aktīvā sastāvdaļa, kā jau var spriest pēc nosaukuma, ir rozmarīns. Smarža saglabājas ilgi uz mitriem matiem, bet tiem izžūstot pazūd. Rozmarīns ir viena no manām mīļākajām garšvielām, tāpēc smarža man liekas ļoti patīkama un dabiska. Patīkams ir arī šampūna sastāvs, kas maigi attīra galvas ādu- SLS ir, bet ne sākumā.

weleda_inci

Mazgājot matus gan liekas, ka nekas labs tur nebūs, jo mati nav izteikti gludi, un bez pamatīgas maskas neiztikt, bet ļaujiet matiem izžūt un rezultāts jūs patīkami pārsteigs. Īsāku matu īpašnieki varēs iztikt pat bez balzama (kuru ražotājs arī nav paredzējis). Mīnusi – mazais tilpums (100 ml) un iepakojums, kurš, produktam ejot uz beigām, izskatās pēc saņurcītas zābaksmēra tūbiņas.

matrix_organic_oil

Un beidzot man ir iespēja pastāstīt par 100% dabisku eļļas serumu matiem – Matrix Biolage Delicate Care Organic Certified Oil. Šī eļļa ir iekļauta Colorcare therapie sērijā, kas paredzēta maigai matu kopšanai, īpaši krāsotiem matiem (man patīk ari šīs sērijas balzams un matu maska). Sastāvs vienkāršs un iedarbīgs – olīvu, argana un lavandas eļļas maisījums. Eļļu var lietot kā kopjošu masku, ieklājot matos pirms mazgāšanas. Izmazgājas no matiem, starp citu, ļoti labi- man pietiek ar divām “sašampūnošanas” reizēm, nepaliek eļļaina sajūta. Aukstā laikā mani mati, neskatoties uz papildus kopšanu ar maskām, var apgādāt ar lektrību attālus Latgales reģionus. Tad arī izmēģināju šo eļļu tieši kā serumu. Lai gan 100% problēma atrisināta netika, bet jāatzīst, ka šis produkts ar elektrizēšanos tiek galā labāk nekā mani iemīļotie silikona + eļļu produkti. Protams, jālieto tikai mazliet, sasildot eļļu starp plaukstām un ieklājot tikai matu galos. Man patīk arī labi pārdomātais iepakojums ar snīpīti, kas ļauj izvairīties no pudelītes sasmērēšanas. Un lavandas smarža …. ļoti nomierinoši un jauki.

Ir mēģināti? Kā jums patika šie produkti? Piekrītat manam vērtējumam?

Advertisements

7 thoughts on “Dabīgi un labi – matu kopšanas produkti no Weleda un Matrix

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: