Pieniņi sejas attīrīšanai – Lierac un Avene

Kad termometra stabiņš rāda -10C, es atmetu pat domu par sejas attīrīšanu ar putām un ūdeni. Tieši šajā laikā lieliski noder pieniņi, kas ir maigi, papildus kopj sejas ādu. Mana galvenā prasība – nedrīkst veidot lipīgu plēvīti uz sejas, labi jānoņem dekoratīvo kosmētiku. Patreiz manā arsenālā ir divi labi produkti no Lierac un Avene.

lierac_avene

Avene Antirougers Dermo- Cleansing Milky Fluid 50 ml paraudziņš pie manis atbrauca vienā no Adorebox. Tam ir diezgan vienkāršs sastāvs, kam pamatā ir termālais ūdens. Fluīdveida tekstūra, viegls aromāts, kosmētiku noņem labi, bet jāatzīstas, ka es pēdējā laikā ļoti minimāli lietoju tonālos līdzekļus, tā kā nezinu kā tiek galā ar ļoti noturīgu un biezu meikapa kārtu. Pieniņš paredzēts jutīgai āai, tam ir piedēvētas arī nomierinošas un apsārtumu noņemošas īpašības, bet es to neredzu. Tam, manuprāt, labāk palīdz krēmi un serumi, bet jebkurā gadijumā, uz jutīgas un apsārtušas ādas lietot var droši – nekairina. Man ne visai patik šis iepakojums, jo pudelīte ir jāsaspiež, tai nav dozators, nekad nezini, kāds daudzums produkta izlīs. Ceru, ka oriģinālajā iepakojumā šīs nianses ir pārdomātas. Cenu diemžēl nezinu.

Lierac Cream Cleansing Milk Face & Eyes ir jaukā, viegli rozā iepakojumā ar dozatoru. Iepakojums ir pārdomāts, jo pieniņam izlietojoties, atlikums pārvietojas uz leju, atstājot gludas pudelītes sieniņas, kas liecina, ka to varēs izlietot pilnībā un neizmest 1/3 produkta mizu kastē. Vispār jau man šis pieniņš pēc iepakojuma un aromāta atgādina jauko Lierac mitrinošo masku, kuru lietoju regulāri. Tas ir nedaudz krēmīgāks, patīkami dienas beigās iemasēt ādā. Kosmētiku noņem labi, plēves sajūtas nav, lai gan reizēm noskaloju ar ūdeni. Lielākā atšķirība ir sastāvā. Lierac pieniņam klāt ieliktas daudzas aktīvas, dabiskas sastāvdaļas, kas īsajā ādas attīrīšanas brīdī veic arī kopjošas funkcijas – rožu un Japānas ķiršu ziedu ekstrakti, botāniskas izcelsmes medus, detoksikācijas probiotiķi (izklausās pēc atveseļošanās perioda ēdienkartes), kokvilnas sēklu un mandeļu eļļa. Ar šo pieniņu var noņemt kosmētiku arī no acīm, bet es to nemēģināju. Man nepatīk krēmveida produkti šajā attīrīšanas fāzē. Ja kāds ir to mēģinājis- pastāstiet par rezultātiem komentāros. Cena Ls 13 / 200 ml.

Kopsavilkumā varu teikt, ka abi labi, bet man labāk patīk Lierac pieniņš. Šoreiz Avenes lakoniskums un vienkāršība zaudē manas iekšējās princeses acīs, kas nespēj nemīlēt rozā pudelītes.

Advertisements

2 thoughts on “Pieniņi sejas attīrīšanai – Lierac un Avene

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: