Atsauksme – Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe šampūns & maska

Kerastase ir viens no zīmoliem, kam es uzticos. Ja proporcionāli lielākā daļa no izmēģinātajiem produktiem ir ļoti labi, uzticība ir pamatota. Man gan vairāk Kerastase asociējas ar silikonu saturošiem produktiem, kas matus padara skaisti smagnējus, ideāli gludus, matiņš pie matiņa – perfekti. Tieši šādus produktus es ari lietoju, šķiet, veselu gadu, kamēr pārgāju uz citiem matu kopšanas zīmoliem. Jaunie Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe produkti savā iedarbībā ir mazliet savādāki.

Elixir Ultime Bain 250mlAtšķirībā no manis iepriekš iecienītajiem produktiem, šī līnija nesatur silikonus. Tā papildina populāro matu eļļu, un sastāvā arī šampūnam un maskai ir kukurūzas dīgstu, kamēlijas, argana un prakaksi eļļas. Matu pelde ir želejveida, biezs šampūns, kas labi puto, lieliski attīra, atšķetina matus. Maska ir samērā viegla, bet iedarbīga, padara matus mīkstus, gludākus, nav problēmu ar ķemmēšanu. Es šo masku lietoju pat vairākas reizes nedēļā bez problēmām.

Elixir Ultime Masque 200ml

Neskatoties uz eļļām sastāvā, mati pēc šiem produktiem ir viegli, nezaudē apjomu. Patīkamā smarža (kurā es dīvainā kārtā jūtu “sviestainumu”, bet ne traucējošu) saglabājas uz maniem matiem līdz pat nākamajai mazgāšanai. Tā kā sastāvā nav silikoni, ideāli gludi mati nebūs, bet skaisti, spīdoši un dabīgi gan.

Kerastase Elixir Ultime Olio Complexe es 2012. gada apkopojumā izvirzīju kā uzvarētāju kategorijā “Labākā dāvana”. Produktu cena ir pietiekami augsta (matu pelde ap Ls 16, maska ap LS 30), tāpēc ne katram ir iespēja (un ari vajadzība) pirkt matu kopšanas produktus šajā cenu kategorijā. Bet tieši produktu iepakojums, tekstūra, ekonomiskums, universālā pielietojamība (tie der visiem matu tipiem) padara šo līniju par ļoti skaistu dāvanu.

Detalizētu atsauksmi par šiem matu produktiem var palasīt ari Skaistumlapā.

Advertisements

2 thoughts on “Atsauksme – Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe šampūns & maska

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: