Atsauksme- Guerlain Shine Automatique #262 Extrait De Rose

Garastāvokļa uzlabošanai – skaistule no man tik ļoti tīkamajiem rozā fuksiju toņiem Guerlain Shine Automatique #262 Extrait De Rose. 

guerlain_shine_automatique

Shine Automatique ir no pēdējā laikā tik populāro vieglo, mitrinošo, puscaurspīdīgo lūpu krāsu saimes, kas man patīk vislabāk. Papildus šai sērijai ir mirdzuma efekts, kuru nodrošina sastāvā esošie vairāku toņu spīdumiņi. Metālisks, viegls futlāris ar mazo kņibuciti, kuru pavelkot, atveras vāciņš un lūpu krāsa cēli izbrauc no zelta mājiņas. Es zinu, ka daudziem šis dizains patīk, citi pirms lietošanas meklē video pamācības, lai kaut ko nesalauztu. Man personīgi tas liekas nedaudz nedrošs, jo, lai uzkrāsotu lūpas un nenovārtītu metālisko daļu, lūpu krāsa ir jāizbīda gandrīz pilnībā, un man ir sajūta, ka reiz to turpat uz ielas steigā krāsojoties arī nolauzīšu.

guerlain2

Tekstūra Shine Automatique ir ļoti patīkama, viegli krēmīga kā lūpu balzamam. Lūpas nemitrina, bet arī nesausina. Mazliet izceļ sausas lūpas. Attiecīgi vieglās lūpu krāsas statusam arī noturība- uz manām lūpām vien pāris stundas. Noēdas gan smuki, nepaliekot kaut kur ap kontūrām, bet atstājot spīdumiņus.

guerlain_shine_automatique2

Konkrētāk par toni  #262 Extrait De Rose. Tas ir fuksijas rozā gandrīz vai 90-o gadu stilā ar spīdumiņiem. Spīdumus es parasti neciešu, bet kaut kādā mistiskā veidā uz lūpām es tos nejūtu, bet tie piešķir tonim skaistu mirdzuma efektu- it īpaši saules gaismā. Tonis uz lūpām ir vieglāks, bet to uzklājot vairākās kārtās var panākt spilgtu efektu. Finišam raksturīgs arī neliels mitrs spīdums.

guerlain11

gsa_swatch2

Rezumējot – tonis gandrīz vai uz bezgaumības robežas, ja lasa tikai aprakstu (90-o gadu rozā, spīdumi un mirdzumi), tomēr dzīvē tas ir ļoooooti skaists. Protams, ar nosacījumu, ka jums patīk rozā lūpu krāsas. Tieši ar šādiem toņiem jāsagaida pavasaris.

Skaistu bilžu pilnu atsauksmi var paskatīties šeit.

Advertisements

7 thoughts on “Atsauksme- Guerlain Shine Automatique #262 Extrait De Rose

  1. man kaut kā tā arī neiedzīvojās šie shine, spīdumi likās pārāk traucējoši, bet pieļauju, ka dažādiem toņiem dažādi spīdumi, šim tāds drīzāk šimmers, nekā lieli spīdumi.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: