Lierac Mesolift Serum vitamīnu serums

Lielisks produkts gaidot pavasari – Lierac Mesolift Serum vitamīnu serums, kas ar savu krāsu, sastāvu un iedarbību palīdzēs kliedēt grūtsirdību un pelēko sejas krāsu- ziemeļu zemju iedzimtajiem raksturīgo ādas stāvokli ziemas beigās.

lierac_mesolift_serum

Serumā ir 15% Mesolift kokteilis, kas sastāv no A, C, E, B5, B6 vitamīniem, minerāliem un hialuronskābes. Tas viss, lai aizkavētu mūsu ādas novecošanos un uzmundrinātu, kad āda kļuvusi pelēcīga, tai trūkst mirdzuma, mitruma, kā rezultātā parādās pat sīkās krunciņas. Serums ir oranžā krāsā, tas ir viegls. Ja nepārspīlē ar daudzumu, tas iesūcas pilnībā un lieliski sadzīvo ar manu patreizējo dienas sejas krēmu – Institut Esthederm Time Technology. Neskatoties uz koncentrēto sastāvu, nekādu sliktu reakciju neizraisīja pat manai jutīgajai ādai.

Sastāvs:

lierac_mesolift_serum_inci

Man patīk šo serumu lietot tieši no rīta, jo tas dod viegli liftinga efektu, momentā atsvaidzina un izlīdzina ādu, kas protams, padara pārējās kosmētikas uzklāšanu daudz patīkamāku. Turklāt ziemā man ir vajadzība pēc dažādiem serumiem, kas papildus rūpētos par ādu, jo ar krēmu reizēm ir par maz. Ražotājs iesaka lietot serumu kura veidā mēneša garumā vai arī visa gada garumā pēc vajadzības.

Sērijā arī ir viegls krēms, kura paraudziņu izmēģināju. Krēms diezgan viegls, tāpēc man tas vairāk piemērots būs siltajā gada laikā.

lierac_mesolift_creme

Vēl gribēju piebilst, ka serums jau ilgāku laiku bija manu plānoto izmēģinājuma trusīšu sarakstā pēc atsauksmes A Model Recommends blogā, kuram es uzticos.

Nopērkams aptiekās. Cena ap Ls 35 / 30 ml.

Advertisements

9 thoughts on “Lierac Mesolift Serum vitamīnu serums

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – oktobris | Skaistuma dienas grāmata

  2. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – oktobris

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: