Tukšā tara. Februāris

Gada īsākajā mēnesī rekordmazs izlietoto produktu maisiņš man savācies. Papildus gan jāatzīmē milzīgā soma, kuru mamma aizveda projām sev un radiem – tā es tieku vaļā no tiem produktiem, kas man jau apnikuši, nederēja vai aizsēdējušies uz plauktiem.

tuksa_tara_februaris

1. Latvijas dabīgās kosmētikas ražotāja Afrodīte Orhidejas sērijas nomierinošs toniks ar kosu un salviju. Pēc krāsas atgādina veco, labo kliņģerīšu tinktūru. Nomierinošās īpašības vairāk domātas iekaisumu mazināšanai un dziedēšanai, nevis klasiskam jutīgas ādas stāvoklim. Man patīk šo lietot, kad uzradušās kādas jocīgas pumpas. Plus samazina poras.

2. Adidas dezodorants. Salasījos pozitīvas atsauksmes un nolēmu izmēģināt. Ir ok, bet, manuprāt, jeburš, arī lētāks drugstore dezodorants, sniedz tādu pašu aizsardzību.

3. Vichy Lifactiv Serum 10. Viegls serums, galvenā sastāvdaļa ir ramnoze, labi iesūcas. Lieliski noderēja kā papildus kopšana zem krēma ziemā.

4. Maria Nila šampūns / balzams krāsotiem matiem. Palielus paraudziņus saņēmu kādā prezentācijā. Priekš manis nezināms zīmols, kas patīkami pārsteidza. Ļoti labi smaržo, viegli, bet iedarbīgi produkti, kas neliek zaudēt matiem apjomu, smuks spīdums. Tiešām iesaku izmēģināt. Vienīgi ceru, ka pilna izmēra produktiem ir labāks iepakojums. Cietās, mazās pudelītes ir pilnīga katastrofa. Balzamu pat nevarēju fotografēt- pudelīte bija tik briesmīgi deformējusies, cenšoties no tās kaut ko izdabūt.

Advertisements

4 thoughts on “Tukšā tara. Februāris

  1. Man ļoti patika Adidas rullīši, tomēr tagad nākas secināt, ka vairs nedarbojas. Man tā ir bijis ar daudziem pretsviedru līdzekļiem, ka izveidojas pieradums.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: