Caudalie Lip Conditioner & Hand and Nail Cream

Divas no lietām, kuras nekad nav par daudz, ir roku krēmi un lūpu balzami. Tieši šie produkti man vienmēr ir novietoti stratēģiski svarīgos punktos manā dienas maršrutā, lai vienmēr būtu pie rokas, tāpēc regulāri krājumus atjaunoju un izmēģinu ko jaunu. Caudalie Lip Conditioner & Hand and Nail Cream ir diezgan veiksmīgs duets, kas iegādāts kopā kā ceļojuma komplekts interneta veikalā.

caudalie_hand_lip

Caudalie Lip Conditioner pēc tekstūras man atgādina iemīļoto Dzintara lūpu balzamu, nu varbūt par kapeiku blīvāks, bet uz lūpām klājas labi, mīkstina ādu lieliski. Dziedinošās īpašības viduvējas. Sastāvs ļoti dabisks – saulespuķu eļļa, rīcineļļa, bišu vasks, rīsu  un vēl kaudze eksotiskāku vasku, E vitamīns un augu ekstrakti. Vienīgais mīnuss – izteikta propolisa garša, pret kuru man nav pretenziju (it kā), bet ilgtermiņā tā ir kaitinoša.

Caudalie Hand and Nail Cream ir ļoti labs roku krēms ikdienai. Viegls, bet labi mitrina, baro mazāk. Zibenīgi iesūcas ādā, tāpēc lielisks produkts, ko lietot darbā. Man ļoti patīk šī roku krēma smarža – apelsīna ziedi jeb vienkārši maigāks apelsīns. Pat nedaudz atgādina Fantu. Sastāvā glicerīns, vīnogu kauliņu, avokādo, olīvu eļļa, šī sviests, nedaudz silikona. Ja ir traģiski sausas rokas, jāmeklē kas iedarbīgāks, bet ikdienai tiešām nevainojams krēms.

Kopumā labi produkti, patīk dabīgais sastāvs, ērts iepakojums.

Advertisements

7 thoughts on “Caudalie Lip Conditioner & Hand and Nail Cream

  1. skatījos video atsauksmi par šo krēmu un pēc tā apraksta,, gan tavējā, manuprāt, krēms ir ļoti līdzīgs latviešu ražotajam Ceano Cosmetics roku krēmam. Tas arī ir ļoti labs, iesaku pāmēģināt! 🙂

  2. Atpakaļ ziņojums: Caudalie roku un nagu krēms, atsauksme | Ievas blogs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: