Trīs meitenes par vienu un to pašu – Brelil matu kopšanas līdzekļi

Parasti jau atsauksmes par paraudziņiem nemēdzu rakstīt, bet šis varētu būt izņēmums. Kad pie manis nonāca kaudzīte ar Brelil šampūna un balzama paraudziņiem, izdalīju tos izvērtēšanai arī kolēģēm. Visas esam brunetes ar gariem matiem, divas no mums matus arī regulāri krāso. Matu struktūra dažāda. Tikpat dažādas bija arī atsauksmes.

br

J. matu mazgāšanas procesā likās, ka šampūns ir ļoti trekns, bet ar gala rezultātu viņa bija ļoti apmierināta. N., savukārt, komentēja, ka mati ir ļoti labi attīrīti. Man nekādu īpaši pārsteidzošu sajūtu mazgāšanas procesā nebija, tikai nedaudz dīvaina likās smarža, kas pazuda, matiem izžūstot. Tik atšķirīgas sajūtas, bet rezultāts mums visām patika.

Stāsts par to, cik ļoti var atšķirties sajūtas un iespaidi par vienu un to pašu, it kā ļoti vienkāršu,  produktu. Es biju pārsteigta, jo “trekns” un “labi attīra” man līdz šim likās nesavienojami jēdzieni. Domāju, ka arī turpmāk, pirms rakstīt atsauksmi, būs jādod produktus izmēģināt vēl kādām. Bet ja jūs interesē, ko tieši izmēģinājām pastāstīšu nedaudz vairāk.

Brelil līdz šim bija man pilnīgi nezināms Itālijas matu kopšanas zīmols. kas piedāvā plašu produktu klāstu krāsošanai, kopšanai un veidošanai. Mēs izmēģinājām normāliem matiem domāto atjaunojošo šampūnu un krēmveida masku ar auzām. Cenas produktiem izskatās diezgan pieejamas, par tirdzniecības vietām nezinu. Vairāk informācijas šeit.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: