Dr. Hauschka – lavanda ķermenim un prātam

Ražotājiem patīk mētāties ar skaļiem saukļiem un solījumiem. Patīkami, ja solītais tiek arī sniegts. Dr. Hauschka kosmētika tik tiešām arī dod baudījumu ne tikai miesai, bet arī garam ar pārdomātiem, saskaņotiem un ļoti patīkamiem produktiem. Jāatzīstas, ka esmu pilnībā apburta un iepirkusi pamatīgus krājumus tieši ar šī zīmola ķermeņa kopšanas produktiem. Bet viss sākās ar lavandu…

dr_hauschka_levanderDr. Hauschka lavandas un sandalkoka ķermeņa krēms patiks tiem, kam vajag vieglu tekstūru un dabīgu sastāvu. Tas ir diezgan šķidras tekstūras, viegli uzklājas, ātri iesūcas ādā. Krēms paredzēts vairāk normālai ādai – ar izteikti sausu netiks galā. Sastāvā olīvu, makadamijas, avokado, saulespuķu, aprikozu eļļas, citronmelisa, meža zaķskābene. Un, protams, sandalkoks un lavanda, kas piešķir šim krēmam brīnišķīgo smaržu! Tā ir ļoti viegla, nomierinoša, gaistoša – uz manas ādas tā nepaliek ilgi.  Aromāts man atgādina adatu terapiju, kas būtībā ir nepatīkams process. Bet procedūras beigās ārste saldajā ēdienā man uz kaut kādiem punktiem uzklāja sandalkoka- lavandas eļļu maisījumu, kas smaržoja neaprakstāmi! Es šo krēmu vakaros pirms gulētiešanas uzklāju uz rokām papildus relaksācijai un saldākam miegam.

Krēms ir smagnējā stikla pudelītē ar dozētāju. Smuki, bet nepraktiski, jo vannas istabas flīzes un stikls… nu paši sapratāt. Turklāt snīpītis varētu būt garāks, jo man nepatīk pudeli turēt rokās lietošanas laikā, savukārt spiežot krēmu rokā nedaudz notraipīsies pats iepakojums. Nu laikam īpaši liela izvēle stikla pudelīšu fabrikā ar apzeltītiem snīpīšiem nav bijusi.

dr_hauschka_levander_sandalwood_inciSastāvā ir ari spirts, ja jums ir paaugstināta jutība uz šo sastāvdaļu, būs noderīgi zināt.

Otrs produkts, par kuru vēlējos pastāstīt, ir Dr. Hauschka lavandas vannas piedeva. Tā ir burvīga! Es nevaru ciest eļļas pleķus uz ūdens, kas pēc tam paliek uz ādas. Šis maisījums pilnībā izšķīst ūdenī bez eļļainas sajūtas, atstājot tikai intensīvu lavandas aromātu, kas ir ļoti nomierinošs garas darba dienas noslēgumā. Noteikti iesaku pamēģināt, ja jums patīk lavanda.

dr_hauschka_levander_bath_inci

Advertisements

6 thoughts on “Dr. Hauschka – lavanda ķermenim un prātam

  1. Dievīgs produkts! Ne velti iekļāvu arī Pastaigas 2012. gada labākās kosmētikas topā. Esmu jau divas pudelītes izlietojusi. Starp citu, manai izteikti sausajai ķermeņa ādai der ļoti labi 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: