Kerastase Initialiste serums matiem – atsauksme

Vai jums ir bijis, kad vēlaties produktu jau ieraugot pirmās tā reklāmas? Man tieši tā bija ar Kerastase Initialiste! Iepakojums, ideja, pats Kerastase zīmols, kas man vēl nekad nebija licis vilties. Pēc pāris mēnešu regulāras lietošanas esmu gatava padalīties ar iespaidiem.

kerastase_initialiste

Ražotājs: Kerastase Initialiste ir pirmais serums, kura pamatā ir augu valsts izcelsmes cilmes šūnas, kas iedarbojas uz mata sakni, sekmējot spēcīgāku, mirdzošāku un ievērojami skaistāku matu augšanu. Ideja ir veidot matu kopšanas produktu, kas darbotos līdzīgi kā serums sejas kopšanu, sekmējot veselīgu matu augšanu jau no saknes. Galvenās aktīvās sastāvdaļas ir augu valsts izcelsmes šūnu, kas iegūtas no Malus Domestica, antioksidanti, glikolipīdi un jaunas paaudzes keramīdi.

kerastase_initialiste_2Ražotāja solījums: matu stiprināšana un revitalizācija jau no pirmās lietošanas reizes. Pēc 10 lietošanas reizēm (aptuveni mēnesis) mati pie saknēm kļuvuši spēcīgāki, matu kvalitāte ir acīmredzami uzlabojusies: tie ir daudz dzīvīgāki, skaistāki un izturīgāki, to lūšana ķemmēšanas laikā samazinās par 93%. Initialiste iedarbība koncentrējas uz aspektu, kas ir matu skaistuma pamatā, padarot matus spēcīgākus un skaistākus jau to augšanas fāzē.

Pats produkts ir smagā stikla flakonā. To viegli dozēt ar pipeti. Vienai lietošanas reizei nepieciešamas 3-4 devas, atkarībā no matu biezuma. Lietojam divas- trīs reizes nedēļā pēc matu mazgāšanas, uzklājot tieši uz galvas ādas un matu saknēm. Man ar šo iepakojumu pietika diviem mēnešiem, produkts tērējās pietiekami ekonomiski. Lai gan šāda veida produktiem man labāk patīk iepakojums dienas devās ar kaut kāda veida izsmidzinātāju, lai tiešām būtu sajūta, ka esmu serumu uzklājusi visur.

Par rezultātiem – esmu jau pieradusi, kad daudzi produkti mūsdienās darbojas ar neapbruņotu aci neuztveramā “celularā” jeb šūnu līmenī un atliek tikai cerēt, ka tie tiešām kaut ko sniedz. Sākotnēji no seruma es manīju tikai matu elektrizēšanos. Bet, tā kā ziemā tā ir normāla parādība, tad nepievērsu uzmanību. Serums nepadara matus smagākus vai neliek tiem ātrāk palikt netīriem. Pēc kursa pabeigšanas es varu teikt, ka ir pilnībā pazudusi pastiprinātā matu izkrišana, kas man ir sezonāla parādība. Vai tā pazuda pati no sevis (jo tā pāriet, ja vien neciešat no kādas slimības), vai pateicoties Initialiste, es nezinu, jo matu izkrišanas mazināšana nebija kā primārais solījums šim produktam. Tātad- produkts man patīk, lietot nav problēmu, vai tas ir ko mainījis manu matu kvalitātē – droši apgalvot nevaru.

Sastāvs:

kerastase_initialiste_inci

Cena Ls 35. Nopērkams skaistumkopšanas salonos.

Advertisements

10 thoughts on “Kerastase Initialiste serums matiem – atsauksme

 1. Vakar tieši lasīju rakstu par Dr. Zemīti, matu problēmu speciālisti. Viņa apgalvo, ka neviens kosmētiskais līdzeklis netiek ne pie mata saknes, ne arī kaut kādā veidā veicina mata augšanu, to spēj tikai medikamentozi līdzekļi. Nez kā tur ir?

  • tā ir tā pati vecā diskusija, vai krēma vitamīni un citas aktīvās vielas dod kaut ko ādai vai tikai tup uz virsmas. Un tomēr kāds krēms dod acīmredzamus uzlabojumus, bet cits neko.
   Skaidrs, ka galvenais akcents ir uz pareizu uzturu, lai ar to uzņemtu visas uzturvielas. Skaistiem matiem patīk olbaltumvielas, tāpēc veģetāriešiem grūtāk iet. Arī visus vitamīnus un minerālvielas labāk iekļaut uzturā. Tomēr ir arī kaudzēm uztura bagātinātāju, kas domāti tieši matu skaistumam. un jau atkal- ir viedoklis, ka šie vitamīni nekur neuzsūcās, bet pa taisno iziet ārā.
   Par kosmētiskajiem līdzekļie. Cik atceros, mana draudzene, kura gāja pie dr. Zemītes, tomēr pirka ne tikai vitamīnus pēc viņas ieteikuma, bet arī īpašu šampūnu un kaut ko smērējamu galvas ādā. Tad kāpēc visu matu dakteri iesaka savus matu kopšanas produktus, ja tie ir bezjēdzīgi?
   Es neticu, ka ļoti daudz spēj paveikt šampūns (vēl vairāk-balzams, kurš vispār nav kontaktā ar galvas ādu). Bet visādi losjoni manā gadījumā ir devuši rezultātus. Kaut gan atkal – varbūt matu izkrišana būs pārgājusi pati no sevis? Un, protams, daudz dod galvas masāža, ar kuras palīdzību vienmēr iesmērējam līdzekļus ādā – tā uzlabo asinsriti, kas patīk matiem. Vēl viena mana draudzene novēroja matu augšanas strauju uzlabošanos, kad nodarbojās ar jogu un stāvēja uz galvas, kas uzlabo asinsriti galvā.
   Krievijas skaistumkopšanas redaktoru blogā bija loti interesanta rakstu sērija, kur viena no meitenēm cīnījās ar izteiktu matu izkrišanu. Ja lasi krieviski, noteikti iesaku palasīt:
   http://www.beautyinsider.ru/2013/01/10/fight-with-hairloss-julia-and-trichologist-3/

 2. Es arī būšu no tiem bubuļiem, kas teiks, ka uz visiem 100% netic galvas ādā smērējamos līdzekļos un ka mati krīt, lai augtu jaunie un tie izkritušie ir sasnieguši savu vecumu un maksimālo garumu, tādēļ arī krīt, portams, ja tā nav slimība. Bet no otras puses, mēs ter runājām ar frizieri, cilvēkam, kuram tiešām ir matu problēmas šāda tipa līdzekļi palīdz. Tā kā galvenais, kā jau itin visur – ticēt! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: