Burt’s Bees Coconut Foot Cream

“Pasmaržo manas pēdas”- jā, tieši tik dīvainu un pat nepiedienīgu frāzi ir vēlme izteikt pēc šī kāju krēma lietošanas. Burt’s Bees Coconut Foot Cream oficiāli ir labāk smaržojošais kāju krēms mūsu platuma grādos.

burts bees foot creme

Man bija mazliet apnikuši ierastie kāju krēmi ar tējaskoka, rozmarīna vai citu ārstniecisku vai garšaugu aromātiem. It kā jau deguns no pēdām ir pietiekami tālu, lai kāju krēma smarža nebūtu tik būtiska, bet tomēr vēlējos kaut ko citu. Arī kokosrieksts priekš manis nav aromāts no sērijas: “OhImantskalninsesģībstu”, bet noteikti kaut kas savādāks un pozitīvāks, arī atsauksmes internetā par šo krēmu bija labas, tāpēc nolēmu pamēģināt.

burts bees foot creme inci

Krēms ir diezgan biezs, vijīgs un izskatās kā medus. Smaržo – pēc kokosriekstiem, ar nelielu piparmētru, kuru sajutu tikai pēc sastāva izlasīšanas. Noteikti jāuzmanās ar dozēšanu – mazliet vairāk nekā vajadzīgs un krēms nekad neiesūksies pilnībā un no rīta jūs izslīdēsiet no savām skaistajām kurpītēm. Mīkstina pēdas labi, tomēr, manuprāt, man ierastie kāju krēmi ar mazāk taukainu tekstūru spēj paveikt vēl labāku darbu.

Bet smarža – jā, man ļoti patīk. Tā pie tam ir tik noturīga, ka to pat varēsiet sajust vēl nākamajā dienā. Sastāvs krēmam dabīgs, ņemot vērā ekonomisko patēriņu, tas pietiks ilgam laikam. Tomēr eļļainā tekstūra to padara piemērotu tikai vakara lietošanai un ideālu vēsajam laikam, kad no rīta nav +25 un jākāpj vaļējās kurpēs.

Cena ap Ls 9.

 

Advertisements

9 thoughts on “Burt’s Bees Coconut Foot Cream

  1. Šis man arī lietošanā. Viss patīk, izņmot šausmīgo eļļainumu. Lietoju tikai vakarā un arī tad jāuzvelk zeķes un vēl čības, lai nepielāčotu visu māju ar taukainām pēdām un nesasmērētu pilnīgi visu, kam pieskaros 😀 Bet pēdas kopj lieliski, tādēļ paciešu taukainumu.

  2. Atpakaļ ziņojums: Pēdu kopšanai – Scholl, Babe | Skaistuma dienas grāmata

  3. Atpakaļ ziņojums: Pēdu kopšanai – Scholl, Babe

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: