Ķermeņa kopšanas produkti – SebaMed, Lavera, Kneipp,Stenders

Gribēju apvienot vienā garākā rakstā savus iespaidus par ķermeņa kopšanas produktiem, kurus esmu lietojusi pēdējos mēnešos un par kuriem vēl neesmu stāstījusi. Produkti dažādi, dažus no tiem noteikti iegādāšos atkārtoti, citus  – izlietošu ar piespiešanos. Par visu pēc kārtas.

lavera_lime_sensational_deo

Es joprojām ar aizdomām skatos uz visiem antiperspirantiem veikalu plauktos (lai gan joprojām tos turpinu lietot), un cenšos izpētīt dabīgo dezodorantu piedāvājumu. Lavera Lime Sensation Gentle Deodorant Roll-On rullveida dezodorants ar organisko laimu un verbēnu, bez spirta un, protams, bez visām aizdomīgajām sastāvdaļām. Sastāvā arī alveja, kokvilnas šķiedras (neuztraucies, padusēs nekādas šķiedras jūtamas nav :)), fenheļa, burvjulazdas un kliņģerīšu ekstraktus. Lieliem svīdējiem nebūs gluži brīnumlīdzeklis, bet man patīk šo dezodorantu lietot brīvdienās, kad lielākais dzīves stress ir pārēšanās kādā restorānā. Patīk svaigais aromāts, kas ir gaistošs, nekairina ādu, nožūst samērā ātri.

sebamed_liquid_face_body_wash

Ar tikpat lielām aizdomām skatos uz produktiem, kurus var lietot gan sejai, gan ķermenim, gan matiem. Tomēr SebaMed Liquid Face & Body Wash man patīk un lietoju to visai bieži, īpaši pēc sportošanas, kad sejai nav vajadzīga pamatīga attīrīšana, bet gan astvaidzināšana, kā arī no rītiem, kad seja nav jāattīra no dekoratīvās kosmētikas un saules filtriem. Ideāli, jo dušai pietiek ar vienu produktu gan sejai, gan ķermenim. Man sejas mazgāšanai der tikai ļoti maigi produkti un šis tāds ir – nesausina ādu, jūtams, ka tas nenojauc ādas hidrolipīdu slāni. Piemērots jutīgai ādai. Un ļoti ekonomisks – uz sūklīša lieku pilienu 50 santīmu monētas lielumā un ar to pilnīgi pietiek ķermenim un sejai. Aromāts nedaudz vīrišķīgs, bet man patīk.

DSC_2782

Pēc Dr. Hauschka lavandas vannas piedevas eiforiskās pieredzes iegādājos vēl pāris līdzīgus produktus. Bet īsti apmierināta neesmu. Stenders Austrumu Roze vannas piedeva ir vilšanās aromātā – no rozes tur īsti nav ne vēsts. Aromāta buķete man vairāk asociējas ar lauku kāzu apvītušiem dekoratīvajiem elementiem “visa laba Jāņu zāle” stilā. Roze kaut kur varbūt arī ir, bet es to vispār nejūtu. Nav jau slikti, bet ja vēlies rozi, tad kalmes sakneņu, mežrozīšu, melleņu un smiltsērkšķu ekstrakti (citēju sastāvu) neļaus to atrast.

Kneipp Herbal Bath Lavender, savukārt, ir pārāk… funkcionāls, vai? It kā viss pareizi, bet sajūta kā poliklīnikas pagraba flīzētā vannā, kur tante gumijas zābakos uzmana, lai pareizi veicu veselīgo procedūru. Aromātā trūkst kaut kāda smalkuma. Pats ekstrakts ir vecās, labās “zeļjonkas” tonī, kas smuki iekrāso vannas ūdeni, un atstās tikpat smukas pēdas uz virsmām, jo pudelīte nedaudz nosmērējas lietošanas procesā.

Advertisements

7 thoughts on “Ķermeņa kopšanas produkti – SebaMed, Lavera, Kneipp,Stenders

  1. Es arī skatos uz Seba Med, jo kaut kā pēdējā laikā man šķiet, ka jebkura labsmaržīgā dušas želeja kairina ādu. Uz Kneippu nemaz neskatīšos, jo poliklīnikas pagraba flīzētā vanna labāk lai iet secen 🙂

  2. Tavas domas par diviem pēdējiem produktiem man lika rikstīgi smieties. Citēju – […] tante gumijas zābakos uzmana, lai pareizi veicu veselīgo procedūru. ;D
    Verbena gadījumā latviski nebija vībotne? 🙂

  3. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – augusts | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: