Svētdienas pļāpa – ēšana, dzeršana, burtošana

Beidzot priekš sevis sapratu, kādu vēlos svētdienās “ārpus skaistumkopšanas” postu – nu kāpēc gan vienkārši nesalikt kopā visu?

deserts

Deserts, kurš mums ir iegaršojies- Duets. Man garšo krēmīgi, bezpiedevu jogurti, bet ēdu tos ļoti reti. Šajā viss perfekti – apakšā jogurts, augšā tāds kā muss no meža ogām. Nopērkams Rimi zaļajā zonā, Stockmann.

dzerieni

Ciemojoties savā mazpilsētā, dārzeņu bodē pamanīju Latvijā ražotas 100% ogu sulas bez cukura no Avenaj (ļoti dīvains nosaukums). Piedāvājumā bija aveņu, smiltsērkšķu, aroniju, dzērveņu un meža melleņu, kuru ari iegādājos. Var pievienot dienas ūdens devai vai ieraut tīru mantu no kakliņa, šokējot dzīvesbiedru, kurš nolēma, ka esmu izlēmusi reizi piecgadē pielollāties. Nezinu, cik vitamīnu saglabājas sulās, bet mellene ir superoga, gan jau ir vairāk nekā neznokurienes ievestā citronā.

Kādā ziemā mēs daudz eksperimentējām ar kakao ideāla meklējumos. Inerces vadīta, joprojām veikalos noeju gar kakao plauktiem. Mīlīgs iepakojums – Baru Fluffy Marshmallow Chocolate Powder. Ideāls slinkajiem, jo kārbā ir viss vajadzīgais pilnai laimei – cukurs, kakao un maršmelovi jebšu zefīriņi. Kakao būtu gribējies stiprāku un zefīriņus vairāk, bet te nu labi, ka tā, jo mēs savās ziemas izvirtībās bijām aizgājuši tik tālu, ka krūze bija piestūķēta ar zefīriņiem un pārmērības nav labi.

phyto_vitamini

Sāku lietot populāros Phyto matu augšanu veicinošos vitamīnus. Par rezultātiem ziņošu. Latvijā nav pieejami – pirkām koppasūtījumā calis.lv.

gramatas

Nedēļas lasāmviela. “Četras sezonas” ar vasarīgu ēdienkarti. Richard Wiseman “59 Seconds” meklē zinātnisku pamatojumu populārajiem “self help” hītiem un mītiem.

Vēl šodien paspējām uz pēdējo foto izstādes World Press Photo 2013 dienu. Emocionāli piesātināti, tikai vēlētos, kaut balvas saņemtu arī pozitīvu notikumu iemūžināšana.

Ceru, ka spēšu šo rubriku uzturēt iknedēļas režīmā.

 

Advertisements

17 thoughts on “Svētdienas pļāpa – ēšana, dzeršana, burtošana

  1. Es atkal apsveru ideju, ka varētu izlietot vienu kursu ar šiem vitamīniem? skatos, ka dubultiepakojums 240 ripas maksā 35.46 euro. Kādā cenā ir parasti šie vitamīni?

  2. ļoti foršs raksts!! 🙂
    skrienu uz veikalu pēc deserta, man arī šādi kārumi patīk, nemaz nezināju par tāda eksistenci…cik maksā? 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: