Svētdienas pļāpa – filmas, jaunumi kosmētikā, gardumi

Kerastase šajā nedēļā Latvijā prezentēja savu jauno stailinga produktu sēriju, par kuras seju (jeb matiem) ir kļuvusi pati Keita Mosa. Manuprāt, veiksmīga izvēle, jo Keita man var pārdot jebko. Ja no viņas, būtībā, neizteiksmīgajiem matiem bija iespējams izveidot loku un apjoma mākoni, kuru redz promo bildēs, tad produktiem jābūt spēcīgiem.

Turpinot par matiem un filmām. Nedēļu patīkami pavadīju pārskatot Renātas Ļitvinovas filmas “Dieviete”, “Debesis. Lidmašīna. Meitene”. Mīlu šo sievieti ar visām dīvainībām un roku lauzīšanu. Un tā kā Kerastase prezentācijā ar Skaistumlapu runājām par blondiem matiem, kurus vēlos kādreiz izmēģināt, varbūt man tieši derētu blond a la Renata Ļitvinova?

rlGardumu sadaļā šodien piedāvāju Alpro lazdu riekstu dzērienu, ko atklāju, meklējot govs piena aizstājēju. Kafija ar šo pienu izskatās nebaudāmi pelēka, bet ar pārslām vai vienkārši kā dzēriens šis piens ir lielisks. Pie piena ko saldu? Lūdzu – Corsini Cantuccini cepumi, kas tiešām katrā kumosā pārsteigs ar mandeli.

gardumi

Turpinot par garšīgām lietām – pacietība atmaksājas. Ar otro piegājienu pēc aptuvena dislokācijas vietas apraksta Grēcinieku ielā atrastā Kuuka Kafe ir vieta garšīgai un mājīgai pasēdēšanai. Iemitinājusies kādreizējā Rīgas stilīgākā kurpju veikala telpās un izmanto šo sienu pozitīvo auru, papildinot to ar brīnišķīgām pašceptām kūkām, svaigām sviestmaizēm un kafiju. Sestdien, svētdien šī ir vieta, kur doties vēlajās brokastīs.

Tāda šonedēļ sanākusi pļāpa!

Advertisements

4 thoughts on “Svētdienas pļāpa – filmas, jaunumi kosmētikā, gardumi

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: