Ķermeņa kopšanai – Lavera, Kivvi, NeoBio

Raksta tapšanas laikā pa Rīgas ielām soļo Latgales dziedošie, dejojošie un muzicējošie, bļodā pirmās šī gada jāņogas. Vasaras vidus, karstums, tāpēc arī ķermeņa kopšanas produktu atsauksmes tieši laikā, lai noskalotu putekļus un atsvaidzinātos. Kā jau ierasts  – visi no dabīgās kosmētikas ražotāju piedāvājuma – Lavera, pašmāju Kivvi, NeoBio.

lavera_atlantic_wonder_shower_gel

Lavera Atlantic Wonder dušas želeja ir ņo šīs vasaras kolekcijas, labi puto, nesausina ādu. Sastāvā ūdens piparmētra, kas sniedz atsvaidzinošu sajūtu. Es neteiktu, ka šis ir mans mīļākais aromāts, bet tieši šo dušas želeju lietoju visbiežāk dēļ vieglā un gaistošā aromāta, ja plānoju pēc dušas lietot ķermeņa krēmu ar izteiktu aromātu.

neobio_jasmin_sandalwood_shower_gel

NeoBio viens no zimoliem, ar kuru iepazinos pavisam nesen. Biotēkā šī kosmētika tirgojas ar atlaidi, domāju, ka ies ārā no sortimenta. NeoBio sandalkoka – jasmīna dušas želeja pudelītē smaržo fantastiski jutekliski un maigi. Diemžēl uzputojot smarža pilnībā pazūd. Iespējams, ka šīs pašas līnijas ķermeņa krēms nodrošinātu ilgstošāku prieku par burvīgo aromātu, bet to neesmu nopirkusi. Sastāvā aveņu un rudzupuķu ekstrakti. Pretenziju pret dušas želejas kvalitāti nav, tikai smaržu gribu noturīgāku.

kivvi_orange_vanilla_shover_gel

Kivvi Moisturizing Shower Gel with Orange and Vanilla kompensē abu iepriekšējo dušas želeju gaistošo aromātu – smarža jūtama ilgi, nedaudz saglabājas arī uz ādas. Šis nav spirgts apelsīns. Kivvi turpina garšīgu ēdamlietu tradīciju, jo šī dušas želeja smaržo kā salds citrusu ievārijums ar maigu vaniļas piedevu. Ļoti, ļoti jauki. Sastāvā arī ādu kopjošas avokado un olīvu eļļas, melleņu, upeņu un ābolu ekstrakts. Un, protams, šī dušas želeja nesausina ādu.

kivvi_bergamot_body_cream

Kivvi Moisturuzing Body Lotion with Bergamot and Litsea Cubea – vienīgais ķermeņa krēms šajā kompānijā. Kŗēms vidēji biezs, iesūcas ādā labi, atstājot nelielu lipīgumu, ko varu norakstīt uz karsto laiku. Tekstūras ziņā šis gan man vairāk ir piemērots vēsākām vasaras dienām, karstumam atstājot Dr. Hauschka sandalkoka – lavandas vieglo ķermeņa krēmu. Bieži vien pašmāju dabīgās kosmētikas ražotāji savus produktus veido ļoti primitīvus, samaisot kopā pāris sviestus un eļļas. Man kā pircējam gribas kaut ko sarežģītāku, ar eksotiskām sastāvdaļām, ko es savā virtuvē tik viegli nevarētu samaisīt. Kivvi krēms mani priecē arī ar sastāvu, kurā ir tāda pārbagātība, ka liekas, ka katlā nejauši sakritis gluži viss ražotnē pieejamais.

kivvi_bergamot_body_cream_inci

Bergamota un, iespējams, arī noslēpumainās lavzejas aromāts ir svaigs un uzmundrinošs. Sastāvā esošās guaranas kofeīns gan gulēt netraucē. No mīnusiem abiem Kivvi produktiem varu minēt tikai cietās iepakojuma pudelītes, kur noteikti paliks iekšā daudz krēma / želejas. Un ja vēl ļauts vēlēties, tad aromātā vairāk niansētības – mans ideāls ir Dr. Hauschka, kura sandalkoka – lavandas krēma smaržu daudzi notur par smaržām.

Piebilde –  produkti piemēroti vegāniem!

Advertisements

8 thoughts on “Ķermeņa kopšanai – Lavera, Kivvi, NeoBio

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – jūlijs | Skaistuma dienas grāmata

  2. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – jūlijs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: