Matu vieglumam – neskalojamie produkti no L’Oreal un Matrix

Vasarā viss ir par un ap vieglumu, gaisīgumu, dabiskumu. Arī matu kopšanā meklēju tieši to pašu. Piedāvāju īsu apskatu par diviem nevainojamiem leave-in jeb naskalojamiem produktiem.

loreal_serums

L’Oreal Elvital Total Repair Extreme dubultais serums sastāv no diviem dažādu krāsu šķidrumiem, kuri jāsajauc plaukstās pirms uzklāšanas matiem. Želejveidīgā daļa atjauno matus, bet serums nogludina un izlīdzina. Man gariem matiem vajag 4-5 dozas, lai ieklātu visā garumā. Tomēr pat tik liels produkta daudzums nepadara matus smagnējus vai pielipušus galvai, piešķir matiem dzīvīgumu, ideālu ķemmēšanu un spīdumu pēc izžūšanas. Iepakojums diezgan mazs, bet man tas liekas pat pluss – nepaspēs apnikt, un liela iespēja, ka beidzot kādu serumu izlietošu līdz galam. Interesentiem saite ari uz Elīnas atsauksmi par šo produktu.

matrix_moisture_cure

Mans šīs vasaras mīlulis – Matrix Moisture Cure 2-Phase Treatment. Foto gan abas sastāvdaļas ir jau sajaukušās, bet tas tiešām ir divfāžu produkts, kurš pirms lietošanas ir jāsakrata. Produkts lieliski atšķetina matus, atvieglo ķemmēšanu, mitrina, piešķir dzīvīgumu un spīdumu, neļauj tiem zaudēt apjomu. Mans frizieris kādreiz brīdināja, ka šādus produktus, kas veidoti uz ūdens bāzes, nevar lietot aukstā laikā, jo mati var elementāri sasalt, bet vasarā tie ir ideāli, jo visas dienas garumā sniedz papildus aizsardzību un kopšanu. Un nekāda smaguma!

Vai vasarā meklējat ko vieglu matiem vai paliekat pie klasiskajiem eļļas serumiem?

Advertisements

23 thoughts on “Matu vieglumam – neskalojamie produkti no L’Oreal un Matrix

  1. Lietoju visa veida artilēriju – gan eļļas, gan vieglos un neizskalojamos, gan maskas. Eļļas gan lietoju tikai tad, ja mati sāk palikt pārāk sausi, tad iesmērēju eļļu, uzstīvēju dušas cepuri un pasildu ar fēnu – ļoti labs rezultāts 🙂

  2. Es no neskalojamajiem dotajā brīdī lietoju Kitoko eļļu, mati man līdz viduklim, bet smaguma sajūtas no šīs eļļas nekādas.
    No Matrix šīs pašas mitrinošās sērijas lietoju šampūnu, ideāli vasarai, ļoti laba viegla sajūta. 🙂

  3. Man vasarā ļoti patīk lietot leave-in kondicionierus. Pēc tiem mati jūtas tik dzīvīgi un paklausīgāki. Ik pa reizei jau tāpat matos iesmērēju kādu serumu vai eļļu, lai matu gali nespurojas. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: