Davines Ol matu kopšanas līnija

Davines ir Itālijas kosmētikas zīmols, kas sākotnēji darbojās kā izpētes laboratorija, kas ražoja high end matu kopšanas līdzekļus citām kompānijām, bet kādā brīdī nolēma veidot paši savus produktus. Mani šī matu kosmētika uzrunā gan ar savu filosofiju, kas balstīta uz cieņu pret apkārtējo vidi, dabu un saviem klientiem, produktu interesantajiem sastāviem un dažādām līnijām, burvīgo dizainu, kur atstrādātas pat sīkākās nianses (reklāmas biznesā iegūtais profesionālais kretīnisms līksmo).

davines_ol2

Davines Ol līnijas aktīvā sastāvdaļā ir roucou eļļa, kas ir bagāta ar beta-karotīnu (100 reiz vairāk nekā burkānos), līdz ar to stimulē matu atjaunošanu un paātrina augšanu, palielina melanīna daudzumu un samazina galvas ādas šūniņu bojājumus no UV stariem, palielina ādas elastīgumu un aizsargā no brīvajiem radikāļiem.

davines_ol

Līnijas šampūns ir biezs, krēmīgs, ļoti ekonomisks, maigi attīra galvas ādu, labi puto. Pēc tā lietošanas gludumam un labākai ķemmēšanai es izmantoju vai nu kondicionieri vai eļļa. Kondicionieris ir tik bagātīgs, ka atgādina matu masku. Man to vajag tikai katru otro vai trešo matu mazgāšanas reizi, savādāk mati paliek smagnēji, pārējā laikā izmantojot tikai eļļu. Šampūna un eļļas kombinācija sniedz ļoti dabīgu, vieglu, bet ne pūkainu matu rezultātu. Kondicionieris matus nogludina, padara labi ķemmējamus, nedaudz noņem pūku. Mati nebūs perfekti gludi, jo ražotājs nav nevienā produktā pārspīlējis ar silikoniem. Bet šo produktu galvenais rezultāts ir ļoti mīksti un smaržīgi mati. Smarža, protams, ir ļoti subjektīvi, bet mani Davines Ol aromāts apbur – tas ir pat mazliet sintētisks, jo neatrodu līdzību savos smaržu failos, bet ļoti patīkams, ilgi saglabājas uz matiem, bet nav uzbāzīgs. Serumā smarža ir saldāka un ar nelielām vaniļas niansēm.

davines_ol_3

Jā, un Davine Ol sērijas serums/eļļa – ļoti patīk, īpaši vasarā, jo vieglu silikonu un roucou eļļas salikums sniedz ļoti dabisku rezultātu. Man nav sajūtas, ka uz matiem ir kaut kāds leave-in produkts. Pie tam eļļa paātrina matu izžūšanu (šādu efektu esmu novērojusi vēl dažiem citiem produktiem) un vienlaicīgi aizsargā no termiskas iedarbības, ja lieto fēnu.

Un vēl par šiem burvīgajiem flakoniem, kuri nedaudz atgādina aptieku. Davines iepakojumu izgatavošanā cenšas izmantot pēc iespējas mazāk materiālu un maksimāli daudz pārstrādātus. Nebūs nocirsts milzu koks, lai no tā izgrebtu kastīti, sadrukātu n-tās anotācijas, oderītes kastītei un dāvanu kastīti kastītei, kas pēc tam ielidos atkritumos. Produktu un iepakojumu ražošanas oglekļa dioksīda emisija tiek kompensēta, ieguldot atpakaļ līdzekļus aizsargājamās dabas teritorijās Itālijā un Kostarikā. Skaisti, vai ne? Sen neesmu ar tādu iedvesmu rakstījusi atsauksmi.

Cenas – no Ls 9.90 / 50 ml eļļai līdz Ls 15.50 / 250 ml kondicionieris.

Nopirkt var frizētavās, piem., Ambassade de la Beaute, Rudais MAC un www.kosmetika24.lv

Advertisements

7 thoughts on “Davines Ol matu kopšanas līnija

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – augusts | Skaistuma dienas grāmata

  2. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – decembris | Skaistuma dienas grāmata

  3. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – decembris

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: