Vasaras skaistumlietas – Alpha-H, Dior, Artdeco

Šīs skaistummantiņas piederas tieši vasarai. Karstumā, saulē, jūrā vai birojā (kā manā gadījumā lielāko vasaras daļu).

vasaras_skaistumlietas

Dior Escale a Portofino ir viens no kruīza kolekcijas aromātiem. Manam degunam tie ir ļoti maigi citrusi, kas perfekti atsvaidzina karstā dienā un sniedz enerģiju. Apkārtējiem tas ir “garšīgs” aromāts. Viegls, noturība diezgan vāja, kas priekš manis ir liels pluss, jo karstumā nogurstu no intensīviem aromātiem. Smaržas buķeti veido bergomots, citrons, mandeles, apelsīnu ziedi, ciedrs un cipreses.

Alpha-H Daily Essential Moisturiser SPF 50+ – nu jau pasaules slavu ieguvušais Austrālijas efektīvās kosmētikas zīmols pārsvarā ražo dažādus produktus ar skābēm. Tāpēc nav jābrīnās, ka sejas aizsardzībai dienā tiek piedāvāts krēms ar SPF. Un šis laikam būs mans mīļākais SPF krēms ever! Labi mitrina, pietiekami bagātīgs, bet labi iesūcas ādā, nepadara to baltu. Var lietot vienu, var likt virs serumiem vai krēmiem, zem dekoratīvās kosmētikas – nekas neslīd, nerullējas nost.

Artdeco Bronzing Powder Compact 06 SPF 15 no 2012. gada vasaras kolekcijas. Ideāls bronzeris sniegbaltītēm. Bez spīdumiem, bez oranžā toņa piedevas, tiešām grūti pārspīlēt ar šo produktu, jo tonis gaišs. Šogad gribēju iegādāties jaunu, diemžēl šis tonis vairs nav. Tā nu lietoju veco, kaut gan iepakojums jau salūzis. Tā kā manai ādai ir tendence uz apsārtumu, tieši bronzeris neitralizē nepatīkamo ādas toni, jo jebkurš vaigu sārtums to tikai vairāk izcels.

Advertisements

5 thoughts on “Vasaras skaistumlietas – Alpha-H, Dior, Artdeco

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – oktobris | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: