Pēdu kopšanai – Scholl, Babe

Šodien ar riteni esmu nominusi ap 50 kilometriem, no tiem 3 pa nepieblietētu pludmali, balansējot un cenšoties nekrist kaunā un ūdenī vienlaicīgi. Pedikīrs pazudis, traumēts kājas īkšķis, izvairoties no neprognozējami kustošiem šķēršļiem (bērns ar čipšu paku). Īstais laiks jaunam smuku pēdu rakstam. p.s. Alpha-H SPF krēms ir monstrs -piecas stundas saulē izturēja nevainojami.

foot_scholl_babe

Scholl Foot Smooth Shower Scrub ir tāds patīkams nieciņš, bez kura var iztikt, bet kāpēc gan nelietot, ja nopircies. Tas sola skrubēt un mitrināt vienlaicīgi, ko faktiski arī dara. Nenoņems lielus sacietējumus uz papēžiem, bet normālām pēdām dos perfekti tīru sajūtu. Mitrināšana priekš manis gan tādā ļooooti maigā līmenī – es lietoju papildus krēmu.

Babe Foot Repairing Cream 10% Urea ir ļoti labs krēms. Negaidīti labs. Principā, lietojot šo krēmu, var iztikt bez visādiem palīglīdzekļiem – rīvēm, skrubjiem, utt. Pēdas pēc dažām lietošanas reizēm kļūst ideālas bez jebkādiem sabiezējumiem vai sausumiem. Interesentiem sastāvs:

babe_inci

Es šo krēmu lietoju pamīšus ar Burt’s Bees Coconut Foot Creamkas izskatās, ka nekad nebeigsies un joprojām ir labāk smaržojošais kāju krēms ciemā.

Advertisements

6 thoughts on “Pēdu kopšanai – Scholl, Babe

  1. Atpakaļ ziņojums: Krēmi pēdām – FrezyDerm, Oriflame | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: