Iepirkšanās savos krājumos

Lai gan regulāri dalos ar saviem kosmētikas kalniem, tomēr cenšos krājumos saglabāt daudzveidību, jo mana vēlme pēc noteikta stila un produkta nāk ļoti negaidīti, kas parasti arī ir iemesls kaislīgiem, bet nepārdomātiem pirkumiem. Iespējams, ka pirmdien man gribēsies uzkrāsot acis ar melnu laineri, otrdien ar violētu, bet trešdien tikai ar gaišām ēnām. Turklāt tieši atrodot sen aizmirstu produktu, prieks par to var būt tikpat liels kā par jaunu pirkumu. Parādīšu dažas lietas, kuras sen nebiju lietojusi, bet nu tās man atkal ļoti patīk.

1

Brīžiem, kad vajag ātru meikapu – Bourjois krēmveida vaigu sārtums, kuru intensitāti ļoti lieliski var kontrolēt. Tāpat ātri sataisīties palīdz skaistā palete Ombres Perles de Chanel, kad šis zīmols vēl tikai sāka eksperimentēt ar krēmveida tekstūrām. Gaišākie pērļainie toņi ir burvīgi pa visu plakstiņu.

2

Manam kaķim patīk paspert visu “nevajadzīgo” zem gultas. Tieši tur nesen atklāju skaisto zeltaini brūno Rimmel Scandaleyes acu zīmuli. Kārbiņā izskatās pēc rozā zelta, uz ādas viegls un liegs izgaismojošais pūderis no Catrice. Un pilnīgi jokaina laka no OPI Skyfall kolekcijas The World Is Not Enough – tik skaista rudens saulē un tikpat mainīga kā manas vēlmes pēc nagu lakām.

4

Vai jums arī gadās atrast mājās ilgāk neizmantotus produktus, par kuriem jau bijāt paspējušas aizmirst?

Advertisements

9 thoughts on “Iepirkšanās savos krājumos

    • es takš tu nost! varu 😀
      es tāpēc maz dalu kosmētiku, jo ik pa brīdim sagribas kaut ko no veca 🙂 turklāt gribas piebeigt “hit the pan” produktiņus 🙂 gribu līdz galam izlietot kaut vienas acu ēnas 😀

  1. Ēnas piebeigt sanāk – no Catrice nude paletes viens tonis līdz galam, no vienas Avon paletes arī palicis tikai gar maliņām. Tas tāpēc, ka man patīk uz plakstiņiem klāt tikai vienu toni. Un jā, eksperiments – diendienā lietojot Chanel glossimeru, tas izlietojas aptuveni 2 mēnešos. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: