Ķermeņa kopšanai – Lush, FrezyDerm

Divi produkti, kas palīdz tikt pie maigas, gludas un tīras ķermeņa ādas.

aqua-mirablis2-500x500

Tā kā mans skrubis ir jau palietots, nevarēju to nofotografēt, tāpēc bilde no lush.lv

Lush Aqua Mirabilis sviests- skrubis ir interesants tieši savas cietās kvadrātiņa formas dēļ. Tā sastāvs būtībā ir vienkāršs – sandalkoka eļļa, rozes absolūts un kakao sviests, papildināts ar mandeļu daļiņām. Bet tieši šī forma palīdz sasniegt daudz efektīvāku skrubēšanu. Tātad vannā vai dušā sākam ieberzēt ādu. Produktam ir izcils masāžas un asinsrites uzlabošanas efekts, mandeļu daļiņas darbu dara labi, ķermenis uzreiz uzsilst. Lai gan ūdenī vēl jūtama eļļa, ādu nosusinot nav jūtama nepatīkamā taukainuma sajūta. Produkts absolūti nesausina ādu, bet izteikti sausas ādas īpašnieki droši vien tomēr vēlēsies uzklāt kādu krēmu. Man tīri subjektīvi nepatīk neestētiskie “apsūkātie” ziepju un šādu vairākkārtīgi izmantojamu produktu gabaliņi vannas istabā. Lush piedāvā iegādāties atsevišķu kārbiņu šādu produktu uzglabāšanai, jo produktam pēc lietošanas ir jāizžūst, lai tas nesakustu. Cena Ls 5.90 par 95 g gabaliņu, kas pietiks aptuveni 10 lietošanas reizēm. Kopumā ļoti patīkams produkts tieši izcilās masāžas dēļ.

Tā kā manai sejas ādai ļoti patīk augļskābes, jau sen vēlējos izmēģināt arī ķermeņa kopšanas produktu ar šīm sastāvdaļām. Tāpēc piedāvājumu izmēģināt kaut ko no grieķu aptieku zīmola FrezyDerm sāku tieši ar FrezyDerm Volpaderm AHA Milk.

frezy_derm_volpaderm_aha_milk

Krēma sastāvā ir gan augu eļļas, gan 10% AHA un BHA skābes. Produkts paredzēts lietošanai jebkurā vecumā, loba, mitrina un atjauno ādu. Īpaši piemērots tas ir striju, rētu, sausas, bojātas un krunkainas (ak vai, kādreiz būs jāuztraucas arī par krunkām ne tikai ap acīm), vecuma pleķu gadījumā. Šis krēms man ļoti patīk. Tas ir viegls, labi klājas, ļoti ātri iesūcas ādā (ja nepārspīlē ar uzklājamo daudzumu). Mazliet kodīs, ja uz ādas ir kādas mikro brūcītes, piemēram, pēc kāju skūšanas (toties palīdzēs pret matiņu ieaugšanu). Tas padara ādu ļoti maigu un gludu. Esmu ievērojusi, ka tieši šis krēms ar savu lobošo iedarbību ļauj nākamajā vakarā uzklātajam barojošam  krēmam ar eļļām iesūkties ādā daudz ātrāk nekā parasti. Par to, vai iznīcina rētas vai strijas droši vien var spriest, kad produkts lietots ilgākā laika periodā, bet teorētiski augļskābēm situācija ir jāuzlabo.

frezy_derm_volpaderm_aha_milk_inci

Vienīgie mīnusi, kurus pamanīju, ir izteikti jaukas smaržas trūkums (ja tas jums ir būtisks faktors ķermeņa krēmam) un iepakojuma korķītis, kur sudrabainais klājums ir sakrunkojies vannas istabas mitrajā vidē. Bet kopumā – pacelts īkšķis augļskābēm ķermeņa kopšanas produktā. FrezyDerm produkti pieejami Homeopātiskajā aptiekā un vēl specializētos interneta veikalos. Cena par 200 ml ap Ls 15.

Advertisements

2 thoughts on “Ķermeņa kopšanai – Lush, FrezyDerm

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: