FOTD – šodienas meikapā izmantotie produkti

Šodien kā parasti – mans meikaps bija maksimāli vienkāršs.

fotd_24.10

Pamatam Artdeco Long-lasting Foundation SPF 20 #04 – blīvs, bet plastisks tonālais krēms, oil free, matē nesausinot sejas ādu. Pēc Artdeco meikapa mākslinieka ieteikumiem savus histēriski rozā vaigu sārtumus, kuri man tik ļoti patīk, nomainīju uz oranžīgiem – tas neitralizē apsārtušu vaigu toni.

Uzacīm Catrice Eyebrow Set, bet bieži izmantoju jebkuras brūni pelēkas ēnas, kuras gadās pa rokai. Pieticīga “kaķacs” ar Maybelline  Master Precise Liquid Eyeliner – laineri ar smalko galiņu man patīk vislabāk. Skropstām jaunā L`Oreal Volume Million Lashes Noir Excess tuša – viena no manām iemīļotākajām tušu sērijām. Lūpām superdabisks brūngani rozā tonis Catrice Pure Shine Color Lip Balm #010 Rose & Woody.

fotd_24.10.nails

Nu un tīri labsajūtai roku krēms no Crabtree & Evelyn (nu jau diezgan ilgi mans iecienītākas roku krēmu zīmols), nedaudz omulīgās Burberry Body un nagiem, iedvesmojoties no Velvet Mimosas, Catrice Nickle Minaj.

Advertisements

14 thoughts on “FOTD – šodienas meikapā izmantotie produkti

  1. Šī Million Lashes tuša man arī ļoti patīk.
    Gribētu pasūtīt Crabtree & Evelyn roku krēmus – redzēju tādus jaukus komplektiņus. Vēl arī tie zīmējumi uz tūbiņām man tīk 🙂

  2. Līdzīgs komentārs jau bija, bet… Kāda jēga šādam rakstam, ja nav redzams, kā visi produkti izskatās darbībā uz sejas? Tīri informēt lasītājas, no kā sastāv šodienas grims? Bet, protams, bloga īpašniecei ir tiesības uz saviem likumiem.

    Jūlija.

  3. Man gan ir interesanti paskatīties, kas šobrīd tiek izmantots ikdienā arī bez pašas sejas.
    Saki kā ar sastāvu šiem roku krēmiem? Un kā ar aromātiem- tādi izteikti vai maigi,? Ja nemaldos bija Tev komplektiņš un būsi ostījusi vairākus 😀 tieši tagad skatos feelunique tos komplektiņus, liekas būtu forss variants, ko iemest kosmētikas maciņā līdzņemšanai.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: