Crabtree & Evelyn roku krēmi – atsauksme

Pēc lasītāju pieprasījuma ārkārtīgi novēlota atsauksme par Crabtree & Evelyn roku krēmiem. Reizēm sanāk tā dīvaini, ka par produktiem, kuri patīk un kurus lietoju teju vai katru dienu, aizmirstas uzrakstīt.

crabtree_evelyn

 

Gada sākumā interneta veikalā pasūtīju Crabtree & Evelyn Hand Therapy roku krēmu komplektu, kas sastāvēja no sešiem dažādiem krēmiem 25g iepakojumos. Daži iepakojumi jau izlietoti, citi tuvojas beigām, bet visi šie krēmi man ļoti patika. Patiesībā to iedarbība īpaši neatšķiras -tie visi lieliski mīkstina ādu, padara to samtainu, aizsargā no vides nelabvēlīgās iedarbības. Ja vajadzīga intensīvāks efekts, krēmu vienkārši uzklāju vairāk. Kā nedaudz barojošāki man likās bildē redzamais Gardeners sērijas krēms un skaisti zilais (iepakojums ne pats krēms) La Source. Lielākā atšķirība starp krēmiem ir tieši aromātā. No mana komplekta man nepatika tikai Summer krēms, kas manam degunam atgādināja kādu vecu Dzintara smaržu.

Sastāvs visiem krēmiem ir diezgan vienāds, atšķirsies tikai dažas eļļas. Un tas ir ārkārtīgi garš. Piemēram, Rosewater krēmam, kas man patreiz ir blakus, aktīvās vielas ir makadamijas eļļa, Urea, šī sviests, rožūdens, arginins, mazliet silikona, keramīdi, augu ekstrakti, hialuronskābe, E vitamīns.

Un, protams, viens no Crabtree & Evelyn produktu lielajiem plusiem, ir ārkārtīgi glītais un vecmodīgais iepakojums. Komentāros jau minēju, ka viesnīcā pēdējā komandējuma laikā visa kosmētika bija tieši no šī zīmola citrona sērijas. Un man patika viss – body wash, šampūns, balzams, ķermeņa pieniņš un roku šķidrās ziepes.

Kopumā noteikti rekomendēju šī zīmola produktus. Tie bieži ir dažādos izdevīgos komplektos, kas būs skaista dāvana kādam mīļam cilvēkam vai jums pašām. Visi manis izmēģinātie produkti ir bijuši lieliski. Un ja jums ir izdevība ārpus Latvijas apmeklēt kādu no Crabtree & Evelyn veikaliem, noteikti izmantojiet šo izdevību, jo tie ir burvīgi. Rosina domas par tējas ballīti ar lellēm. Bet lielām meitenēm dod iespēju paspēlēties ar kosmētiku.

Advertisements

7 thoughts on “Crabtree & Evelyn roku krēmi – atsauksme

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: