Baltic Beauty 2013 – pirkumi

Šogad izstāde likās vēl lielāka nekā parasti, kaut gan neredzēju dažus ierastos dalībniekus, piemēram, Oniks Beta. Bet par interesentu trūkumu šis pasākums nekad nav sūdzējies un arī otrajā izstādes dienā apkārt viļņoja cilvēku jūra. Kurš teica, ka pie Inglot nevar tikt? Šodien tur bija pat patukšs, bet mūs šis stends kaut kā nevilināja.

Pēc lietuviešu kompānijas BioEco ielūguma, iepazināmies ar diviem dabīgās kosmētikas zīmoliem no Austrālijas. Minerālā dekoratīvā kosmētika Inika, kur man patika tonālais krēms un minerālais pūderis (ir arī gaišai ādai piemēroti toņi). Otrs zīmols ir kopjošā LaMav, kur noteikti rekomendēju pievērst uzmanību serumiem – burvīga tekstūra, iepakojums, bagātīgs sastāvs ar eksotiskām un retām eļļām un ekstraktiem. To visu var paskatīties (un arī nopirkt) www. lamav.lv .

baltic_beauty

Vispār es meklēju ko jaunu ādas attīrīšanai. Mērķtiecīgs gājiens bija uz poļu kosmētikas Dermika stendu pēc augļskābju tonika. Man patīk šajā stendā strādājošās kundzes – vienmēr prieks ar viņām konsultēties. Paņēmu arī mini iepakojumu ar serumu (A, E vitamīni un lipīdi- noderēs vēsajā laikā). Domubiedriem, kuri arī seju attīra pēc Caroline Hirons metodes varu atklāt, ka AHA toniks ir arī Collins. Pukka harmonizējošā tēja sievietēm.

baltic_beauty_2

Mana vājība ir skaisti iepakojumi, tāpēc nevarēju paiet garām jaunam zīmolam vīriešiem Woody’s Quality  Grooming. Tiešām pievilcīgi, asprātīgi, mazliet nostaļģiski – somā šampūns manam interneta sērfotājam.

baltic_beauty_3

Izstāde noteikti izdevusies, man patika, bet secinājums pēc šī patukšā iepirkuma maisa – man neko nevajag!

Kā jums gāja izstādē? Ko labu redzējāt un nopirkāt?

Advertisements

20 thoughts on “Baltic Beauty 2013 – pirkumi

 1. Savu atsauksmi arī uzrakstīju i pirkumus atrādīju. 🙂

  Man izstāde likās nekas īpašs, gribēju Matrix stendu, bet nebija.. Jā, Inglot tāds tumšs un tukšs, pie NYX gan nevarēja tikt.
  Kinetics stends ļoooti patika, iepirkos. 🙂
  Vēl Siberika patika, jo parasti Siberikas veikali nav man pa ceļam.

  BioEco man arī patika, meitenes tik foršas un draudzīgas, stāstīja, ka viņiem smukumblogu Lietuvā ir diezgan maz, bet viņi rīko Blogeru Brokastis, lai iepazīstinātu ar jaunāko produkciju un tā. 🙂

 2. Es iepirkos ATACHE stednā, paņēmu ziemai krēmu no Soft Derm līnijas, no tās pašas līnijas ari attirošo gēlu, viņiem klientu kosmētikai 20% atlaide.
  Tad vēl nopirku eļļiņu no LAKMES, ļoti laba cena 8.55 un tilpums ar liels 125ml, foršas tur arī meitenes.
  Cilvēku gan ļoti daudz, baigā burzma.

  Jā, Matrix stenda nebija, biju ieplānojusi nopirkt šampūnu no mitrinošās līnijas. 😦

 3. Šogad izdomāju ka neiešu, tādēļ lasu tikai kā citiem gājis 🙂 Ļoti forši pirkumi – gaidīšu atsauksmi par Dermiku, LaMav arī izskatās interesants 🙂

 4. Nevaru ievietot atbildi zem Tava jautājuma, tāpēc rakstu šeit 🙂
  Brīvdienās pabeidzu Simtgadnieku, kas izkāpa pa logu un pazuda, šobrīd lasu Džūljena Bārnsa Beigu izjūtu. Nākamais rindā stāv Nakts Cirks.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: