Kerastase Volumifique šampūns un balzams – atsauksme

Kerastase līnija smalkiem matiem ir viens no zīmola bestselleriem un šogad tā piedzīvoja “re-launch”. Tieši šīs līnijas produktus es iepriekš nebiju lietojusi, tāpēc nevarēšu salīdzināt, kas mainījies klasisko produktu sniegumā, taču manā skrējienā pēc matu apjomu veicinošiem līdzekļiem, pieredze ar Kerastase Volumifique izrādījās veiksmīga.

kerastase_volumifique

Kerastase Volumifique sērija, kā jau minēju, ir paredzēta smalkiem matiem. Atšķirībā no daudziem citiem šādam nolūkam paredzētiem produktiem, šīs sērijas produkti nevis vienkārši maksimāli attīra matus, bet gan patiešām matus padara “it kā” biezākus, nepadarot tos smagnējākus. Kerastase Volumifique Bain Volumifique šampūns attīra un puto lieliski, šampūnam ir maiga smarža, tas ir ekonomisks (kas vispār raksturīgs šī zīmola šampūniem). Sastāvā ir celulozes pulveris (ar aci tas, protams, nav samanāms), kas tad arī kontaktā ar ūdeni uzbriestot, padara matus biezākus.

Kerastase Volumifique Thickening Effect Gel Treatment ir bezkrāsains gēlveida kondicionieris, kas jāpatur matos pāris minūtes un jāizskalo. Principā arī bez kondicioniera mani mati ar šo šampūni jūtas lieliski, nepinas, labi ķemmējas, bet gēls labvēlīgo efektu pastiprina. Vēl gribu piebilst, ka no šiem produktiem mani mati neelektrizējas kā dažreiz mēdz gadīties.

Ar sērijas produktiem esmu apmierināta – dara ko sola. Mati skaisti, spīdīgi, krīt skaistā vilnī, tiešām pēc taustes liekas biezāki. Tā kā es matus mazgāju katru dienu, Kerastase duetu lietoju pamīšus ar kādu maigu šampūnu, piem., Kitoko bez SLS, jo manai galvas ādai ilgtermiņā nepatīk apjoma produkti.

Ja ar manu vārdu nepietiek, dodies pie Skaistumlapas un izlasi viņas atsauksmi!

Advertisements

15 thoughts on “Kerastase Volumifique šampūns un balzams – atsauksme

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – marts | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: