Palīgi jutīgai ādai – Institut Esthederm, La Roche – Posay

Pagājušās divas dienas bija īsts pārbaudījums manai ādai – 1300 kilometri mašīnas sausajā gaisā, celšanās piecos, maz laika miegam un atpūtai. Mana āda ir jutīga un, lai gan pēdējā laikā, pateicoties jauninājumiem manā kopšanas sistēmā, tās stāvoklis bija tuvu ideālajam, ilgi pārbraucieni liek tai burtiski apjukt. Es varu iekāpt mašīnā skaista un ziedoša un izkāpt, izskatoties it kā būtu apdegusi saulē un vēl cietusi no odu bara atriebības. Skaidrs, ka tas nav pieļaujams, ja pēc pārbrauciena man ir paredzēta svarīga tikšanās. Tāpēc šoreiz biju jau sagatavojusies un izmantoju visefektīvākos produktus, kas ļautu mazināt iespējamo kairinājumu un jutīguma saasinājumus.

serozinc

La Roche – Posay Serozinc ir nomierinošs izsmidzināms ūdentiņš, kas satur cinka sulfātu un mazliet sāls. Tas ir blogeru iecienīts produkts, kam piemīt viegls nomierinošs un attīrošs efekts, bieži to izmanto tonika vietā. Paredzēts taukainai un problemātiskai ādai, bet droši var lietot jebkuram ādas tipam, jo to ražotājs rekomendē arī pēc skūšanās puišiem un bēbīšu dupšiem, kuri noteikti neizceļas ar taukainu ādu, vai ne? Viegls nomierinošs efekts šim produktam tiešām ir, kā ar iekaisumu mazināšanu – nezinu, jo šādu efektu neesmu manījusi. Bet pēc sajūtām neatšķiras daudz no citiem izsmidzinošajiem ūdeņiem.

institut_esthederm_calming_biomimetic_cream

Mans pamats jutīgas ādas kopšanai jau kādu laiku ir Institut Esthederm Sensi System Calming Biomimetic Cream, Krēms paredzēts ādas dabiskā līdzsvara atjaunošanai, palīdz tai saņemties un mierīgi atkopties dažādu jutīguma saasinājumu periodos, piemēram, pēc kosmētiskām procedūrām, mazina apsārtumu un sāpīgumu. Apkures sezonas sākums ir mana lielākā krīze visā gadā un šis krēms tieši šajā periodā ir pierādījis sevi no labākās puses. Tekstūra sākotnēji mani mazliet mulsināja, jo tas ir…. slidīgs – tas laikam būs precīzākais vārds. Biju pārliecināta, ka sastāvā ir silikoni, bet nē. Saskarsmē ar ādu tas kļūst kūstošāks, iesūcas labi, tomēr saglabājot tādu kā aizsargkārtiņas sajūtu, kas nav nekādā veidā nepatīkama. Tomēr tieši šīs īpatnības dēļ, iespējams, tas ir piemērotāks sausas/ kombinētas ādas īpašniekiem. Kosmētika uz krēma klājas bez problēmām, tas nerullējas nost, pat uzklājot bagātīgi. Krēms ir bez smaržas, ekonomisks, iepakojumā ir arī špatele (ilgi domāju kā to sauc), lai nebūtu jābrauc traukā iekšā ar pirkstiem. Un tieši tāpēc šis krēms ir ne tikai šī brauciena, bet pēdējā laika labākais atklājums – nekādu apsārtumu, sāpīgu sajūtu, kairinājuma! Noteikti rekomendēju pamēģināt, ja jums aktuāls ādas jutīgums.

Lūk arī sastāvs interesentiem:

institut_esthederm_inci

Advertisements

5 thoughts on “Palīgi jutīgai ādai – Institut Esthederm, La Roche – Posay

    • Tieši uz šo brīdi ar rudens/ziemas sezonas iestāšanos – jā, jo tieši tas aizsargslāņa efekts man liekas ļoti izdevies. Vasarā es izvēlētos kaut ko vieglāku. Īstenībā grūti salīdzināt, jo objektīvais kritērijs- mazināt jutīgumu- tiek izpildīts arī nedaudz lētākos variantos, piem., Biodermas krēmos.

  1. Atpakaļ ziņojums: Sejas krēmi rudens – ziemas sezonai. Madara, La Roche – Posay, Dr. Hauschka, Institut Esthederm | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: