Lūpu balzami – Palmer`s Cacao Butter Formula, Nuxe Reve de Miel

Vēl viens aktuāls produkts šajā sezonā – lūpu balzams. Veikalos ir ļoti plašs piedāvājums, taču atrast patiešām iedarbīgu un labu balzamu ir sarežģītāk nekā domāju. Diemžēl nebūtībā ir aizgājis mans The Body Shop kaņepju balzams, kuru paspēju izmēģināt tieši vienu reizi (aizdomas krīt uz mūsu kaķi, kurš sekundes simtdaļā aizķepo projām jebkurus nevietā atstātus sīkus produktus ar sejas izteiksmi “Mumsīm šitas nepatīk”). Tāpēc rakstā tikai par diviem, kuri ir izdzīvojuši līdz atsauksmei.

lip_balm_palmers

Palmer`s Cacao Butter Formula lūpu balzamu man ieteica aptiekā, kur biju ieskrējusi, kad somā nebija nevienas lūpu krāsas, bet steidzami vajadzēja kaut ko lūpām. Pēc tekstūras tas ir līdzīgs Dzintars lūpu balzamam – viegls, slidīgs, dod lūpām mitru spīdumu. Tas sniedz tūlītēju virspusēji labāku sajūtu, bet ilgtermiņā tas mani neapmierina, jo nedod pietiekamu dziedinošo efektu. Sastāvā, papildus vitamīnam E, kakao sviestam un vaskam ir arī silikoni un minerāleļļa. Vienīgais pluss – SPF filtrs.

lip_balm_nuxe

Nuxe Reve de Miel jau sen bija manā vēlmju sarakstā, taču pēc izmēģināšanas neesmu 100% apmierināta. Tas ir biezs, vaskains balzams, uzklājams ar pirkstiem no glītas, smagnējas burciņas. Pirku to lietošanai mājās, it īpaši naktij, bet tieši šim mērķim konkrētais produkts nav piemērots, āda uz lūpām no rīta ir dīvaina, kā izsutusi. Bet par pozitīvo. Nuxe Reve de Miel ir labs kā aizsargbalzams no aukstuma. Tā sastāvā ir bišu vasks, dažādas eļļas un vasks, efektivitāti ražotājs pārbaudījis Kanādas skarbajos laika apstākļos. Balzams labi mīkstina, dziedinošais efekts viduvējs, bet aizsargā lūpa ļoti labi. Spilgto lūpu speciāliste Baiba no Skaistumlapas norādīja, ka šo balzamu rekomendē pirms lūpu krāsas. Un šādam nolūkam tas ari lieliski derēs dēļ biezās tekstūras, kas nekur netek un neplūst, pie tam sniedz matētu lūpu efektu.

Pagājušā gada favorīts lūpu kopšanā man bija Anna Liepa lūpu balzams un joprojām neviens no izmēģinātajiem produktiem to nav varējis pārspēt visos punktos. Laikam būs jādodas atkārtot pirkumu.

Advertisements

18 thoughts on “Lūpu balzami – Palmer`s Cacao Butter Formula, Nuxe Reve de Miel

  1. Pie mums nekur neesmu manījusi Nuxe balzāmu, kaut arī citi produkti ir pieejami. Visticamāk, es arī lietotu viņu kā nakts balzāmu, bet izsutušas lūpas neizklausās labi 🙂

  2. Esmu lūpu balzamu maniaks, bet mani mīļākie lūpu balzami ir no iHerb: Hurraw un Crazy Rumours. Smaržo nevainojami!
    Forši lūpu balzami ir arī Bee Naturals – ja savējotas lūpas, tad pats labumiņš, jo tie nav tik mīksti un slideni, bet pārklāj lūpas ar vaska aizsargkārtiņu.

  3. Mans favorīts ir klasiskais Nivea balzams. Patīk arī EOS un Vaseline, ir arī divi no Oriflame – skaisti smaržo, bet dabūt uz lūpām bez otas – diezgan liels murgs.

  4. Mans favorīts ir La Roche-Posay izstrādājums, kas saucas Ceralip. Crème aux lèvres repatratrice vai varbūt baume (balzams). Tas palīdz nevis dienas laikā, bet pus-dienas laikā, pāris stundu laikā. Kad lūpas sasprēgā (tikai ziemā, bet gadās), ja pirmspusdienā ir lietots Ceralip, tad vakarā jau īpaši nav vajadzības vairs kaut ko darīt. Ja kādam/-ai ir vēlme, es pat varētu nofočēt to brīnumu.

  5. Paldies par atsauksmi par NUXE. Man favorīts šobrīd Kiehl`s mango lūpu balzams – tik ideāls! Bet tie bunžiņveida iepakojumos man nepatīk, jo mājās ok, bet somā līdzi galigi nehigieniski sanāk 😦

  6. Atpakaļ ziņojums: Lūpu balzami – Nivea, Zao, Dzintars, Nuxe | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: