Institut Esthederm Osmoclean Calming Clensing Milk & Lotion – atsauksme

Absolūts šīs rudens / ziemas sezonas favorīts sejas attīrīšanai man ir Institut Esthederm Osmoclean sērijas pieniņš un toniks jutīgai ādai. Īpaši šo duetu novērtēju pēc gariem pārbraucieniem un manā ādas atveseļošanā pēc neveiksmīgās pieredzes ar Kiehl`s serumu, kad centos maksimāli izvairīties no jebkura papildus kairinājuma. Bet vispār šis gads ieies vēsturē ar pilnīgi bezproblēmu ādas pāreju uz apkures sezonu un salu, un IE produktiem noteikti ir vismaz daļēji jāpateicas par šo lielisko sasniegumu.

institut_esthederm_osmoclean

Institut Esthederm Osmoclean Calming Cleansing Milk ir vidēji biezas tekstūras pieniņš ar neitrālu (sastāvdaļu) aromātu, to ir viegli uzklāt uz sejas un pat veikt nelielu masāžu, jo pirksti ļoti labi uz tā slīd. Labi noņem kosmētiku, lai gan es šo pieniņu izmantoju otrajā attīrīšanas fāzē. Pieniņš ir lielisks jau sakairinātai ādai vai otrādi – jebkāda lieka kairinājuma, kuru var radīt agresīva attīrīšana vai kairinošas sastāvdaļas, novēršanai. Tas lieliski nomierina āda un samazina apsārtumu (lai gan man nav izteikti sarkani vaigi – iedarbību šādos gadījumos nevaru komentēt). Noņemu pieniņu ar dvielīti, kas samitrināts siltā ūdenī, līdz ar to nekādu lipīgumu nenovēroju – āda tīra, gluda, neizsausināta. Sastāvā IE celulārais ūdens, glicerīns, aprikozu kauliņu eļļa, gurķu un aļģu ekstrakts, nesatur minerāleļļu, smaržvielas.

Institut Esthederm Osmoclean Alcohol Free Calmig Lotion arī ir bez smaržas, kā jau nosaukums pasaka priekšā – nesatur alkoholu, ļoti labi mitrina. Otrajā vietā sastāvā ir glicerīns, kas bieži vien ir vainojams dažādu produktu lipīguma sajūtā uz ādas. Taču šajā tonikā viss ir sabalansēti – āda gūst maksimālu labumu, bet lipīguma sajūtas nav (varbūt izteikti taukainai ādai varētu būt citas sajūtas). Šis toniks ir mans favorīts tieši šīs izteiktās mitrinošās iedarbības dēļ, tas arī mazliet nomierina ādu, padara to maigu un mīkstu. Sastāvā IE celulārais ūdens, glicerīns, ramnoze un aļģu ekstrakts.

Abi produkti ir plastikas iepakojumos, pietiekami mīkstos, lai pieniņu normāli varētu izspiest, tomēr ideālam es tos gribētu ar pumpīti, kas man vannas istabā ir visērtākais formāts. Tas ari ir vienīgais mīnuss, kuru varu atrast. Manuprāt, vienkārši ideāli produkti, ja ciešat no laika apstākļu, stresa, kosmētikas procedūru vai citu problēmu radīta jutīguma.

Cena – ap Ls 14.50 / 200 ml katrs.

Advertisements

12 thoughts on “Institut Esthederm Osmoclean Calming Clensing Milk & Lotion – atsauksme

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – februāris | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: