Ideja aktīvām brīvdienām

Tā, kurš no jums, mīlulīši, tikai tagad ir izlīdis no gultiņas? Mēs ar draugiem jau 11os sākām svīst TRX nodarbībā. Bet pieļauju, ka daudziem, tāpat kā man bieži vien, aukstumā nav sīkas vaļas un vēlmes pamest mājas omulīgo siltumu. Tādiem brīžiem iespējams jums noderēs mana ideja, kuru īstenoju pagājušajā nedēļas nogalē, kad mājās biju viena un ārā iet mani neiedvesmoja pat garšīgu pusdienu izredzes (šokējoši!).

Tātad galvenā ideja – sporta nometne paša mājā. Jau iepriekšējā vakarā atlasu video nodarbībām un no rīta ķeramies klāt! Pēc pamošanās jogas nodarbība, pusdienās kardio + spēka vingrojumi pēc jūsu izvēles, vakarā atkal kaut kas mierīgs, meditatīvs. Man patīk šādu “nometni” veidot pēc iespējas patīkamāku, tāpēc neizmantoju man tik mīļās Insanity vai Focus T25 intensīvās nodarbības, bet gan kardio ar cīņas elementiem. Kopumā pagājušā svētdienā sportiskām aktivitātēm veltīju 3.5 stundas un pašsajūta pēc šādas dienas ir lieliska.

Pauzēs starp nodarbībām var darīt kaut ko saimniecībā noderīgu (mājas tīrīšana, ēst gatavošana) vai veltīt šo laiku skaistuma un prāta kopšanai. Idejām – manikīrs, pedikīrs, smaržīga vanna, sejas maskas, pašmasāža, laba grāmata vai filma.

Jums nav sporta tērps, nauda klubam, nepatīk kolektīva svīšana, slinkums iet ārā – lūdzu -Skaistuma Dienasgrāmatas veselīga dzīvesveida nometne mājām ir tieši jums. Slinkums gan būs jāpārvar pašiem.

Advertisements

2 thoughts on “Ideja aktīvām brīvdienām

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: