Budžetam draudzīgi ķermeņa kopšanas produkti – Garnier, L’Oréal, Dove

Šodien īpaši gatavots raksts tiem, kam nav vēlmes izdot daudz naudas par ķermeņa kopšanas produktiem, bet gluži ar salātu eļļu no pieliekamā smērēties arī negribas. Visi produkti atlasīti ievērojot manas ādas īpatnības un subjektīvas vēlmes – lai nesausina ādu mazgājot, nesatur minerāleļļu, ir pietiekami barojoši un mitrinoši šim gadalaikam, bet neatstāj uz ādas lipīguma sajūtu un iesūcas visai normālos termiņos. Lai arī vēlmes, manuprāt, ir visai pieticīgas, veikalā pavadīju krietnu laiku un “Drogas” plaukti ar visu savu pārbagātību mani neiepriecināja ar izvēles iespējām. Tomēr atlasītie produkti visi kā viens ir man iepatikušies un noteikti nav kompromiss pirms algas dienas stāvoklim – noteikti kādu no tiem iegādāšos arī atkārtoti.

drugstore_body_care

Garnier Ultimate Beauty Oil man iepatikās jau pirmajā lietošanas reizē. Tā nav sausā eļļa, klājas “mīkstāk” nekā konkurente no drugstore plaukta no L’Oréal. Lai gan Garnier eļļas iepakojums izskatās lētāks, izsmidzinās tas labāk nekā augstākminētajai eļļai. Sastāvs nav pilnīgi dabīgs (protams!), bet tur atradīsim makadamijas, argana, mandeļu un rožu eļļu. Diemžēl tieši virsū sastāvam manai pudelītei ir veikala pīksteklis, tāpēc neko daudz vairāk par to pateikt nevarēšu. Eļļu iesūcas diezgan ātri, atstāj ādu tādu kā piepildītu, mīkstu. Tā ir viegla, bez dabīgo eļļu biezās, piesātinātās tekstūras. Ļoti izteikts aromāts, kuru grūti identificēt – vistuvākais salīdzinājums, pie kuras nonācu, ir plūmju kompots. Aromāts ir nedaudz jūtams pat no rīta, tāpēc noteikti iesaku pasmaržot pirms pirkuma. Kopjošās īpašības man šai eļļai patīk, bet ar nopietnu ādas sausumu tomēr tā netiek galā. Bet principā drugstore kosmētika nav domāta kaut kādu superproblēmu risināšanai – tur jāiet uz aptieku, tāpēc es šo tomēr uzskatu par pietiekami labu eļļu.

Tiem, kas dod priekšroku klasiskai krēma tekstūrai iesaku izmēģināt Dove Purely Pampering Body Cream. Klasisks, bagātīgs krēms, kas labi klājas, apbrīnojami ātri iesūcas ādā. Blakus sintētiskām sastāvdaļām atrodams arī šī sviests, ir mazliet silikonu, urea un kolagēns. Man reti patīk sintētisks vaniļas aromāts, priekš manis tas ir pārāk histērisks un kaitinošs, bet šajā krēmā vaniļa ir patīkami krēmīga. Ļoti pieklājīgi priekš drugstore krēma.

Maigi attīroša ir Dove Pure & Sensitive Hypoallergenic Shower Gel. Patiesībā tas vairāk ir dušas krēms ar tieši tādu tekstūru, kas labi uzputo un attīra ļoti maigi, atstājot ādu labi mitrinātu. Sastāvā otrā vietā ir glicerīns, tad maigi attīrītāji un tikai uz vidu SLS. Ir gandrīz nemanāms aromāts, tomēr tas ir pietiekams, lai smarža nebūtu pilnīgi “klīniska”, kas man bieži vien nepatīk aptieku dušas želejās. Vienīgais mīnuss ir korķītis – es to atveru ar skuvekļa otru galu, lai nenolauztu nagus.

Un, visbeidzot, labs skrubis  – L’Oréal Sublime Body Exfotonic. Satur sintētiskas mikrodaļiņas, kuru ir daudz, tāpēc man patīk skrubja sniegtais masāžas efekts, bet tās nav asas un neskrāpē ādu. Papildus sastāvā ir augļskābes, kas drugstore kosmētikai ir retums. Lietojot tas viegli puto, labi attīra ādu, smarža atsvaidzinoša. Esmu jau minējusi, ka man mamma daba pirms pāris gadiem uzdāvināja problemātisku ādu uz… muguras. Nē, tā viņai nav ne vainas, bet pietiek uz tās uzklāt masāžas eļļu (vai jebkuru krēmu) un tā sajūk prātā. Tā nu es uz šīs ķermeņa daļas nevaru lietot lielāko daļu kopšanas produktu. Šo skrubi varu, jo tas nav eļļains.

Tāds ir mans budžetam draudzīgo produktu tops. Visi produkti pirkti akcijas laikā un man šķiet, ka tikai skrubis maksāja nedaudz virs EUR 5, pārējie ir pat zem šīs cenas. Veikalā atradu vēl vienu krēmu no Neutrogena, kura sastāvs man patika, bet to vēl neesmu izmēģinājusi.

Kādi ir jūsu ķermeņa kopšanas produktu atradumi ar atzīmīti “lēts & labs”?

Advertisements

12 thoughts on “Budžetam draudzīgi ķermeņa kopšanas produkti – Garnier, L’Oréal, Dove

  1. Paldies par atsauksmi par L’oreal 🙂 Man no lēts un labs patika Neutrogena bordo tūbā (for itchy skin). Stendera ķermeņa sviesti arī dikti labi un nav dārgi. Šodien pēc sporta zieķiejos ar citronmētras sviestu un jūtos kā kaķis uz radiatora 😀

  2. Man arī ļoti patīk Dove ķermeņa kopšanas produkti, īpaši creme mousse dušas krēmi. Nevar nepieminēt arī klasiskās Dove ziepes, kuras pērku jau gadiem. L’Oreal skrubi arī labprāt izmēģinātu 🙂

  3. Man patīk Fruttini smaržīgie losjoni, Garnier BodyTonic losjons (dzeltenā pudelē), arī BodyTonic skrubis. Šķiet, ka esmu izmēģinājusi gandrīz visus zieķus no Drogu klāsta, bet no Dove patika tikai losjons ar gurķu “garšu”. Šobrīd smērējos ar The Body Shop melleņu sviestu, L’Oreal jauno losjonu un eļļu, un Čistaja Ļinija upeņu losjonu (pasakaina smarža, ļoti viegla tekstūra un ātri iesūcas).
    Par ķermeņa zieķiem es varētu runāt mūžīgi, mans mīļākais kosmētiskais temats. 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: