Clinique Take The Day Off Cleansing Balm – atsauksme

Ja jūs ikdienā lietojat uz sejas dekoratīvo kosmētiku vai saules filtru, ideāls produkts tā visa nevainojamai noņemšanai ir attīrošs balzams, kas ar savu bagātīgo tekstūru spēj to visu skaistumu izšķīdināt. Clinique Take The Day Off Cleansing Balm ir perfekts attīrošais balzams, kas derēs jebkuram ādas tipam.

clinique_cleansing_balm

Pēc tekstūras Clinique Take The Day Off Cleansing Balm ir līdzīgs kokosriekstu eļļai ar nelielu atšķirību – tas neiegūst eļļas konsistenci siltumā. Jāuzklāj tas ir uz sausas ādas, kur balzams kūstot lieliski izšķīdina dekoratīvo kosmētiku, ieskaitot skropstu tušu. Saskarsmē ar ūdeni tas kļūst balts un absolūti bez piepūles noskalojas no ādas, atstājot to burvīgi maigu un mīkstu bez jebkādas eļļainas plēves vai sausuma sajūtas. Protams, var lietot arī mitru dvielīti vai sūklīti papildus attīrīšanai. Es pēc tam lietoju vēl maigu pieniņu, jo divpakāpju sejas attīrīšana bez putojošiem produktiem man ir ļāvusi pārlaist pirmo ziemu bez jebkādām sausuma un jutīguma saasinājumiem, kad āda vienlaikus kļūst dehidrēta, pastiprināti taukojas, reaģē uz visu ar apsārtumiem un pat pumpām.

Smarža balzamam nav, lietojas ļoti ekonomiski – divu mēnešu laikā neesmu tikusi pat līdz pusei. Noteikti rekomendēju izmēģināt šo balzamu. Lielisks!

Latvijas blogosfērā atradu atsauksmi tikai pie Velvet Mimosas.

Cena ap Ls 24 par 125 ml.

Advertisements

7 thoughts on “Clinique Take The Day Off Cleansing Balm – atsauksme

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: