Elemental Herbology Delicate Cleanse attīrošs krēms – atsauksme

Joprojām esmu ārkārtīgi apmierināta ar sejas divkāršo attīrīšanu, izmantojot produktus bez putojošām vielām, kas man ir ļāvusi pavadīt šo sezonu bez neviena sausa pleķīša uz ādas, izsitumiem un jutīguma saasinājumiem. Sava artava noteikti tiek arī labi piemeklētiem krēmiem un serumiem, tomēr ādas attīrīšanas ir ādas kopšanas stūrakmens un pamatu pamats. Lūk vēl viens ļoti labs produkts, kurš lieliski iekļaujas šajā sistēmā – Elemental Herbology Delicate Cleanse.

elemental_herbology_delicate_cleanse

Elemental Herbology Delicate Cleanse ir viegls attīrošs krēms, tāpēc tas derēs kā otrais posms vai sejas attīrīšanai no rīta. Ja esi super dabīga dzīvesstila piekritējs/a un uz sejas nelieto dekoratīvo kosmētiku, bet visas putojošās lietas nepatīk un neder, tad šis kā reiz būs ideāls produkts, kas palīdz noņemt no sejas ikdienas putekļus un pie viena arī pabaros ādu, jo sastāvā ir vērtīgas lietas. Krēmam gan nav sertifikātu, bet sastāvs ir gandrīz dabisks. Mežrozīšu eļļa ar noderīgajām taukskābēm, argana eļļa ar vitamīniem, rožūdens, rozes un kumelīšu eļļas nomierināšanai, zirgkastanis kapilāriem un daudz kas cits. No sliktajām ziņā – ir arī alkohols, ko vajag ņemt vērā, ja ir paaugstināta jutība uz šo sastāvdaļu.

Kā jau teicu, krēms ir vidēji biezs, labi uzklājas, ilgstošai masāžai gan nebūs piemērots, bet nomazgājas bez jebkādām pūlēm un taukainuma  pēcsajūtas. Maigs dabīgs aromāts, kas nesaglabājas ilgstoši. Krēms ir paredzēts jutīgai ādai, bet derēs jebkuram ādas tipam dēļ vieglās tekstūras un kopjošajām īpašībām.

Vienīgais mīnuss – izlietojas diezgan ātri. Tā kā tilpums ir vien 125 ml, arī cena manā ideālajā pasaulē varētu būt zemāka, bet to jau mēs vienmēr vēlamies, vai ne?

Nopirkt var šeit.

Starp citu, Sugarmakeup ir lieliska rakstu sērija par maigiem, krēmveida produktiem sejas attīrīšanai. Mums, šķiet, produkti “nepārklājas”, tā kā noteikti varēsiet atrast sev interesantu un cenas ziņā piemērotu variantu. Seja nav mašīna, nepārcenties ar šampūnu un “gurkstošo” (brrrr) sajūtu!

Advertisements

7 thoughts on “Elemental Herbology Delicate Cleanse attīrošs krēms – atsauksme

 1. Paldies par atsauksmi. Es lasu un domāju, ka “šo es noteikti nopirkšu”, līdz ieraugu to spirtu 😦 Tas manai ādai galīgi nepatīk 😦 Bet liels paldies par atsauksmi 🙂 Un par manis pieminēšanu 🙂 Vai esi mēģinājusi to Weledu, kādi iespaidi?

  • Starp citu, es arī tagad pārsvarā cenšos noņemt kosmētiku ar kādu losjonu, pieniņu, vai micelāro ūdeni un tad tikai lietot kādu neputojošo līdzekli un jā, rezultāti ir lieliski 🙂

  • ja es pareizi saprotu, tad vieglāka tekstūra bez spirta (vai citiem konservantiem) dabīgam sastāvam nav iespējama?
   Weleda man nini – tekstūra nav ideāla un tā smarža… Nav priekš manis – labi, ka iedevi izmēģināt, vismaz neiztērēju lieki naudu

   • Es arī tā saprotu. Jo, lai eļļu padarītu “plānāku” un vieglāku, vajadzīgs šķīdinātājs un eļļu labi šķīdina tikai spirts (nu ja nerunājam par acetonu 😀 ) Nu vot tā smarža pilnīgi sita degunā, tāpēc pat vairākas reizes pārlasīju sastāvu, mēģinot atrast smaržvielas. Naudas ziņā jau viņš nebija no tiem dārgākiem, bet vienalga žēl, būtu jau forši atrast labu līdzekli ar dabisku sastāvu un par patīkamu cenu 🙂 (Kā saka – izvēlies jebkuru divus no trim apgalvojumiem 😀 )

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: