Indeed Laboratories Hydraluron – atsauksme

Hialuronskābe ir viena no sastāvdaļām, kuru bieži redzam dažādu ādas kopšanas produktu sastāvā, jo tā spēj piesaistīt ādai mitrumu un to mīkstina. Mūsu organismā hialuronskābe veidojas dabīgi, bet novecojot (un cilvēks sāk novecot jau tajā brīdī, kad beidz augt un attīstīties) tā sāk izstrādāties arvien mazāk. Tirgū ir pat uztura bagātinātāji, kas piedāvā izmantot šo brīnumlīdzekli arī iekšķīgi. Viens no populārākajiem pavisam noteikti ir  Indeed Laboratories Hydraluron, ko kulta statusā ir iecēluši gan skaistuma blogeri, gan YT zvaigznes.

hydraluron

Hydraluron sastāvā ir tikai pati hialuronskābe un sarkanās jūras aļģes, kam jānodrošina superlaba aktīvās vielas iesūkšanos ādā. Pats ražotājs saka, ka šim produktam iedvesma gūta  no Šveices klīniku mikroinjekciju metodes. Gēls ir bez krāsas un smaržas, ļoti ekonomisks, lieliski iesūcas, neveidojot lipīgu kārtiņu un labi sadzīvo ar krēmiem. Mitrinošs krēms pēc šī seruma/gēla ir obligāts, jo Hydraluron to neaizvieto, tikai palīdz.

Ražotājs uzsver arī īpašo tīrības pakāpi, kas ir Hydraluron izmantotajai hialuronskābei, kas nāk no Nīderlandes. Skaidrs, ka sastāvdaļu kvalitāte būtiski iespaido gala produktu. Mana līdzšinējā pieredze ar šādiem gēliem nav bijusi veiksmīga, jo man burtiski dažu dienu laikā “aiziet ciet” poras. Ar Hydraluron šādu problēmu nav. Nezinu, vai sastāvdaļu kvalitātes jautājums vai sarkanās aļģes, bet manai ādai šis produkts noteikti patīk labāk nekā Latvijā viegli nopērkamais DNC gēls.

Vēl par efektu. Kā ražotājs sola, ievērojami samazinās nepieciešamais krēma daudzums- āda vienkārši neņem vairāk pretī. Gēls noteikti veicina ādas gludumu. Par mitrināšanas uzlabošanu  –  ir efekts, bet man tas ir mazāk izteikts, jo arī pirms tam par to nesūdzējos. Izlietošu šo iepakojumu līdz galam, bet vismaz tuvākajā laikā atkārtots pirkums nesekos, kaut gan man viss patika. Mani nedaudz apgrūtina arī tas “kārtainais pīrāgs” uz sejas. Izvēlos serumu un krēmu, vēl viens gēls pa starpu man, personīgi, ir par daudz. Minimālisms man tuvāks.

Vēl par lietošanas secību. Hydraluron jāliek tieši pirms mitrinoša krēma. Ja lietojam aktīvus serumus, piemēram, pret pigmentāciju vai izsitumiem, tad vispirms serums, tad Hydraluron, pēc tam krēms (un SPF, ja tas ir atsevišķā produktā).

Nopirkt var Boots, Latvijā nav pieejams.

Advertisements

6 thoughts on “Indeed Laboratories Hydraluron – atsauksme

  1. Ir jau arī funkcionālie serumi, kas veidoti uz tīras hialuronskābes bāzes, tad atkrīt vismaz viens solis. Es bieži nemaz nelietoju krēmu pēc hialuronskābes seruma, jo tad tai ir liftinga efekts; ja āda nav sausa un pats nesēž apkurinātās telpās vai kondicionētā gaisā, nav arī sausuma sajūtas. Tikai pāris stundas pēc uzklāšanas seja ir diezgan spīdīga, tomēr tas nav taukainas ādas spīdums. Jocīgi, bet tad, kad āda pati pēc tam sataukojas, izskatās labāk. Pieļauju, ka tas katram ir atkarīgs no ādas īpatnībām. Es gan neesmu lietojis nevienu no tevis aprakstītajiem līdzekļiem. Pērku manā izpratnē labu un lētu ģenerisku serumu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: