Clinique Repairwear Laser Focus serums – atsauksme

Pavasara iestāšanās ir manāmi atslābinājusi manu apņemšanos regulāri papildināt šo blogu, lai gan kārbiņas un burciņas krājas kaudzē, kauninot mani. Tad nu sāksim ar tiem skaistumkopšanas produktiem, kas sen jau beigušies – kamēr iespaids neatgriežami nav zudis no manas atmiņas. Clinique Repairwear Laser Focus serums ir dižpārdoklis manu draugu vidū. Ne velti – tekstūra tam ir kā sapnis. Diezgan šķidrs, viegls, lieliski klājas, momentā iesūcas, neatstājot lipīguma sajūtu. Iepakots baltā stikla pudelītē ar pipeti, kas darbojas lieliski, precīzi dozējot produktu. Toties pudelīte ir tik viegla un necaurspīdīga, ka sākotnēji domāju, ka tā ir pustukša. Ja ir vēlme kontrolēt produkta patēriņu un atlikumu tarā, iesaku palikt to zem spožas lampas, kas parādīs seruma līmeni.

clinique_repairwear_laser_focus

Ražotājs serumu sauc par mūsu ādas otru iespēju. Iespēju atjaunot, izlīdzināt, novērst saules bojājumus, padarīt ādu maigu, starojošu un izlīdzināt grumbiņas. Lāzera efektu tas, protams, nesniedz. Toties lieliski un momentāli pēc uzklāšanas padara ādu dzidrāku un starojošāku. Efektu gan ražotājs iesaka skatīt pēc 3-4 nedēļām, bet man tas īpaši nemainījās šajā laika periodā. Tiem, kas nopietni piestrādā pie iedeguma, neiesaku, jo draudzenei ādai kļuva izteikti gaišāka – bija jānomaina tonālie līdzekļi. Man vispār šķiet, ka šis serums vairāk patiks tiem, kas bieži lieto skrubjus un tiešām redz no tiem efektu. Man ar ādas gludumu problēmu nebija arī pirms tam, tāpēc šis efekts izpalika. Jā, serums dod ādai dzīvīgumu un uzlabo tās toni, bet ar pigmentāciju tas netika galā. Varbūt, ka vajadzēja tam dot vēl papildus laiku, bet man apnika.

Vēl jāpiezīmē, ka serums lieliski sadzīvo ar jebkuriem krēmiem, kas tiek klāti virs tā, tas nesatur smaržvielas un neizraisīja ne mazāko negatīvo sajūtu vai jutīguma saasināšanos pat uz ādas ap acīm, kur šo serumu var lietot.

Papildus atsauksmi un sastāvdaļas var palasīt pie Skaistumlapas.

Advertisements

6 thoughts on “Clinique Repairwear Laser Focus serums – atsauksme

  1. Man kaut kā nav uzticības šāda veida serumiem. Noplēš dārgu naudu, bet neko nedod, ja tā ir masveida ražošana. Es drīzāk uzticos tīras hialuronskābes serumam vai L-askorbīnskābes serumam ar ferulskābi, ja vien tie ir svaigi (mazāk par 3 mēnešiem, jāglabā ledusskapī). Man ir 39 gadi, bet neviens tam netic.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: