Tukšā tara – maijs

Pavisam tukšs šoreiz izlietoto produktu maiss, toties visi izcilnieki!

tuksa_tara_maijs

Clinique Even Better Skin Tone Correction Lotion SPF 20 – ļoti labs viegls sejas aizsargkrēms ar SPF. Tekstūra vasarai ideāla. Pirktu pilnu izmēru, ja nebūtu iznācis jaunā versijā ar minimālu toni un SPF 45 (šo arī nopirku).

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector – izlietoju ātri un ar patikšanu. Silikonīgs serums, kas izlīdzina ādas toni.

Klorane šampūni ar mandelēm un nātriatsauksme.

La Roche – Posay Toleriane – ļoti labs, maigs līdzeklis jutīgas sejas attīrīšanai. Labi noņem dekoratīvo kosmētiku, mīkstina ādu. Rekomendēts jebkurai ādai ar jutīguma pazīmēm. Nesatur virsmaktīvas vielas, smaržvielas, konservantus. Ideāls maigai sejas kopšanai. Noteikti tiks atkārtots.

Advertisements

12 thoughts on “Tukšā tara – maijs

    • Es vienmēr pērku Francijā, kur vairākas dienas esmu gandrīz ikkatru mēnesi. Tur arī vislielākā izvēle un viszemākās cenas. Nelaime tikai tāda, ka Latvijā esmu tikai augustā un decembrī. No LRP esmu mēģinājis viskautko, bet ne pie kā neesmu apstājies. Vienu brīdi man palīdzēja viens no viņu mitrinošajiem krēmiem, bet tagad esmu pārgājis uz Caudalie.

  1. Vēlētos autorēs ieteikumu krunciņu izlīdzināšanai. Esmu daudzus izmēģinājusi, bet man šķiet ka tie tādi reklāmas triki vien ir.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: