Vasaras smaržas

It kā jau vasara ir brīdis, kad mierīgi var iztikt bez smaržām. Smaržo viss un netaupoties- jūra, koki, ziedi, nopļauta zāle, kaimiņa grills… Bet es esmu jaunu vasaras smaržu medību fāzē. Kaut ko vieglu, bet ne “plakanu” un pārāk vienkāršu. Kaut ko bez tropiskiem augļiem Escada stilā. Lūk, kas ir bijis manos vasaras smaržu krājumos (pieplusojam klāt vēl visādus hugobosus, estilauderpuķītes).

Pēc daudzu desmitu smaržu notestēšanas, bijušo atmešana, favorītos izvirzījušās Guerlain Aqua Allegoria Mandarine & Basilik (bet ļoti nenoturīgas)  un Acqua di Parma Magnolia Nobile (interesanta kompozīcija, kaut gan mazliet pasmaga vasarai).

Mīļie lasītāji! Kādas ir jūsu mīļākās vasaras smaržas?

Advertisements

20 thoughts on “Vasaras smaržas

  1. Izklausās labas 🙂 Flakons bildē ar tā neko, bet varētu būt smags. Bet sarežģīti laikam ir visi Van Cleef & Arpels flakoni, škiet, ka vismaz puse idejas ir flakonā, kā jau juvelieriem 😀

  2. Man laikam pašlaik vismīļākās ir Serge Lutens sa Majeste la Rose, bet tā man vasarai patīk arī kaut ko jeftīgu uzpūst, man liekās kā tādi austrumnieciski aromāti lieliski atplauks siltā laikā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: